TerezaH.

Je vhodná border kolie do bytu 3+1? děkuju

Nejlepší odpověď
anonym

Na takovou otázku a vůbec ohledně borderek tady bylo zodpovězeno mnoho otázek. Stačí když si zadáš vpravo do vyhledávací šedé lišty s lupou heslo „border kolie“ a teprve potom se ptala.
Doplňuji:
Já osobně bych borderku nechtěla ani na zahradu ani do bytu. Nezáleží
na velikosti plemene chovaného v bytě, ale na jeho temperamentu a časových možnostech a zkušenostech majitele.

Další odpovědi
Drap

Neni ani tak důležitá velikost bytu a to , kde pes spí, ale spíše kolik času chceš a budeš psovi věnovat. Border kolie potřebuje spoustu pohybu a spoustu aktivit.

badisko

Je to dost zivy pes tak si to preber …zajistis ji pro zivot dost prostoru tedy pohybu …http://border-kolie.hafici.cz/
Doplňuji:
Ja osobne bych ji do bytu nevzal ani nahodou …vetsina psu je pak doma zavrena a nema co by potrebovala …neco jineho by bylo kdyby jsi byla aktivni duchodce ..ale vis jak skola popripade prace tech par hodin venku psovi nemuze stacit ..pes=dum se zahradou a pes na zahrade=stasny pes …

mojitek

No Border kolie rozhodně do bytu není vhodná.I když se jedná o malé plemeno,tak je to pracovní plemeno,potřebuje hodně pohybu,běhání atd -a to neustále.Samozřejmě pokud by v bytě trávila jen minimum času tak není problém,ale s tím se asi nepočítá.

Jessi

Zase hodně hyperaktyvní pes musíte ho zaměstnat když jste třeby v práci hodně hrašek na zabavení mám borderku také v bytě jenže máme rodiný dům když nemáme čas jit ven dáme ji na zahradu pořád má zaměstnání což musí mít i ta vaše taky.Každý pes který se nudí a potřebuje se zaměstnat má sklony třeba ničení nábytku nebo může dokonce si kousat packu mít zranění jestli pejskovy nejste schopná dávat třeba 3× deně 3hodinový procházky nepořizovala bych ho

TerezaH.

Bohemica: pokud máš problém s tím, že jsem si to nejdříve nevyhledala, tak si toho nemusíš všímat ;)
doplňuji: děkuji za tvůj názor :)

gepik

Jen na tomhle fóru je šedesát podobných otázek o koliích a odpovědi jsou zhruba stejné. Zdá se, že nemáš žádnou představu o psovi, kterého chceš chovat. Pokud si nedáš poradit a neseženeš si více informací, budete nešťastní ty i pes a odnese to zase chudák pes. Tvé káraní Bohemicy na tom nic nezmění.

anonym

TerezaH. Nemám vůbec problém, vyhledávat na rozdíl od tebe totiž umím! Již zodpovězené otázky na stejné téma mohou být užitečné hlavně pro tebe, více názorů k posouzení je jen dobré pro objektivitu. Navíc opakování otázek se zde posuzuje jinak než na jiných poradnách, pokud to ještě nevíš.