Avatar uživatele
Gus_Fring

Je většina dívek v prváku na VŠ již zadaná?

Někde jsem četl, že většina dívek, které nastoupí na VŠ, je již zadaná. Což mě docela překvapilo. Pochopitelně záleží na každé holce, některá bude mít partnera, některá ne. Ale myslel jsem si, že lidi na VŠ si užívají „studentský život“ a zatím se nevážou.

Jak to tedy ve většině případů je?

Zajímavá 0 před 1134 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Justin1

To nemůžu vědět. Vím jenom to, že na střední škole jsem si ani neškrtl, mluvil jsem o tom s psychologem a on mi řekl, že ideální je počkat na vysokou školu, tam poznám spoustu nových lidí, kteří dokážou ocenit moji individualitu, a tam to půjde. Na vysoké škole se to asi dařilo hlavně konkurenci, já jsem narážel na samé zadané nebo odmítající holky, takže ani na vysoké škole jsem si ani neškrtl, pokud nepočítám jedno políbení s holkou těsně předtím, než jsem změnil školu a ztratil jsem možnost se s ní dál setkávat. Potom jsem nenašel holku, která by mě neodmítla nejpozději po třetím setkání, dokud mi nebylo 35, až tehdy jsem poznal svou nynější manželku a moje dlouholeté neúspěchy tím naštěstí skončily.

Takže na vysoké škole do prváku dost možná přijdou nějaké nezadané holky, ale musíš počítat s tím, že se může stát, že konkurence je vychytá dřív, než stihneš na nějakou narazit.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
JežíšKristus

Těžko říct kolik % je zadaných. Ale nemyslím, že by to byla většina blížící se 90 %. Seznámit se s nezadanou vškolačkou nemůže být tak složité.

V populaci je prý 70 % zadaných lidí, tak řekněme, že minimálně 30 % jich volných je. Ale těžko odhadovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
autacek

V tomto věku jsou mnohé dívky zadané a za měsíc už je tomu klidně jinak. Je celkem pochopitelné, že dívka co vypadá trochu k světu většinou má nějakého partnera, nebo alespoň kolem ní nespočet potenciálních partnerů krouží.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Určitě není, nemalá část jde naopak na VŠ, že tam někoho najde. Sice jsou to většinou šprtky, ale člověk nesmí být vybíravý, ne? 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mr. Marek

Praticky ano.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Ve většině případů je to tak, že ve stavu „zadaný/á“ je člověk od nějakých 14–15 let nadosmrti bez ohledu na vzdělání. Během života ale vystřídá několik vztahů. Jen výjiměčně se někomu podaří umřít se svou první známostí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Tak zadaná nejspíš ano. To ale neznamená, že jí to vydrží. Já tedy byl na převážně „pánské“ škole, ale co pmatuju tak z těch co jsem potkal s tím že už mají svého partnera jen asi 20% s tím partnerem ze školy i odešlo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Tady je těžko hledat statistiku. Někde jsem četl, že většina dívek, které končí jen se základní školou nejsou panny a že většina dívek, které jde na vysokou školu zase jsou pannami. Záleží na typu školy a na typu a charakteru dané dívky. Tím nechci říct, že někde jsou běžné seznamovací večírky a že na církevních školách jsou muži i ženy po celou dobu od sebe odděleni.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Když jsem nastoupila na VŠ, tak jsem byla bez partnera. Náš ročník měl kluků asi 6, zůstali 3. Na přírodovědecké fakultě většinou není moc z čeho vybírat, pokud se zaměříš pouze na vzhled :)) ale bývají to milí lidé.

Abych navázala na Pepu25, všechny šprtky určitě nejsou, u nás třeba spousta z nich vylítla dřív nebo později, dokázala bych jmenovat i pár věčných skorobakalářů… :))

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Gus_Fring

RyuzakiKate: A kolik bylo v Tvém ročníku holek? Myslel jsem si, že tyto obory jsou hlavně doménou kluků.

před 1133 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
RyuzakiKate

Šla jsem na biologii, přišlo nás tam snad 50–60, ale nejsem si už jistá, drtivá většina pak odešla, zůstalo nás sotva 20. Takže nakonec 3 kluci a zbytek holky. Kluci jsou spíš na matiku, fyziku, informatiku, na biologii a chemii je víc holek, na biologii asi víc. A pak jsou učitelský obory, takže záleží, jak se to namíchá, když jsme měli společné předměty s učiteláky, tak nám přibyli navíc akorát 2 další kluci, takže stále nic moc :)

před 1133 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek