kazisvět

Je větší písmo v detailu otázky pro vás lepší?

V Google Moderatoru na http://goo.gl/mod/zQB5 jsem dal jako svůj nápad „Zvětšit písmo odpovědí v detailu otázky.“ Zdá se, že oprava už je provedena. Nejspíše proto, že taková oprava je na 1 min práce programátora 🙂

Připadne mně, že písmo je teď čitelnější než bylo včera. Je pro vás větší písmo v detailu otázky také lepší?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Conchus

Ano

Ano, v mém věku je každé větší resp. výraznější písmo lepší.

IK

Ne

Vadí mi nepoměry. Písmo mohu bez problémů zvětšit v prohlížeči. Teď je výchozí velikost v detailu větší než v diskusi a při zvětšování se diskuse nezvětšuje tak rychle, takže pak vychází neskutečný poměr velikostí až 2:1
Vylaďování je proces vyžadující určitý čas a klid na práci, připomínky jsou určitě fajn, ale ze své praxe vím že výsledek je lepší když vám nikdo do práce nemluví a počká na konečnou verzi a případnou možnost připomínek.

hanulka11

Je mi to jedno

Doplňuji:
vidím dobře /zatím/

led

Ano

Pre môj ´dvojitý´zrak určite je to lepšie.
Rôzne nakláňať hlavu pri čítaní je síce dobré pre cvičenie s krkom, ale unavuje. A prehadzovať okuliare zdržuje…

fesoj

Ano