akvidzerp

Je vesmír nekonečnej?

Dobře,chytrá otázka:je vesmír nekonečnej nebo se roztahuje?A jestli je tak jak může být něco nekonečný??

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste si projít i další odpovědi. Jsou asi na šesti stránkách. Třeba vás zaujmou.

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­136&q=nekone%C4%8Dn%C3­%BD+vesm%C3%A­Dr&sa=Vyhledat

Další odpovědi
anonym

Vesmír je nekonečný, protože naše fantazie si nedokáže vůbec jeho velikost představit. A co je ještě horší, je skutečnost vědecky dokázná, že při těch obřích rozměrech se ještě roztahuje. Prevít jeden. A pak to má někdo pochopit.

iceT

Jestli je vesmír nekonečný vážně nevím,stejně se tam nepodívám.Ale s nekonečností lidské hlouposti se dá počítat stále…

fcoop

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­136&q=Je+vesm%C3%A­Dr+nekone%C4%8Dnej%­3F&sa=Vyhledat

Drap

To jsou zkrátka ty záhady vesmíru.

www

I bez Odpovědí je na to několik názorů. Ano i ne, což je zatím otázka nezodpovězená ani vědci.
Ber to tak, že je to cosi neznámého, s čím je potřeba se smířit. Člověk, byť si to myslí, nemůže nikdy vědět vše, poněvadž je jen jeho (vesmírnou) nepatrnou součástí!

verunka483

Nikdo tam nikdy nebyl. Kdo ví co bychom tam našli…

veveve

To neví nikdo,mluví se o tom a stále se to zkoumá,ale říká se že je a já tomu věřím.=)

fcoop

Annas – pěkná shoda,že?