Rokio

Je velmi neslušné, když neúmyslně pozdravím cizího člověka, on mi neodpoví a pak se mu potichu s úsměvem omluvím?

Samozřejmě se mu omluvím tak, aby to slyšel.

Pokud bych udělal tohle, bylo by to ode mě velmi neslušné?

Nejlepší odpověď
zjentek

To by u nás na Prajzské nešlo. Tady se zdraví i cizí lidé a Rokio div se- ZCELA ÚMYSLNĚ! (;

(Zkus něco od Jardy Duška. Ten tvrdí, že není cizího člověka. Nebo tak vyznívá, pokud přímo netvrdí.)

Další odpovědi
elkon

Ideální je, když nebudeš nikoho otravovat svými „nápady“.

jirka F

Sice jsem z orlických hor zjenteku ale tady se zdraví taky i cizí lidé a to běžně.

zjentek

JirkaF: Však jo. To pošuk Rokio nechápe, ne já. (; (; ((;

Rokio

zjentek: Nejsem pošuk, ale přímo blázen. Blázen je na tom hůře než pošuk. 🙂

zjentek

Elkon dávej bacha woe. Totiž ty největší dary často přijdou z nejméně očekávaných míst, ale zřídka z pragmatický „myslivny“.