tyrox

Je velký rozdíl mezi programováním v mobilu a v PC?

Zdravím, nedávno jsem objevil zajímavý program eclipse, který prý funguje na bázi Javy. Chci se zeptat, jestli je programování třebas v tom eclipsu pro android odlišné od programování javy v PC. děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
Quimby

Ne, Eclipse slouží obecně pro vývoj Javy, sám ho používám s určitými pluginy pro Python…
Akorát Android má vydané určité knihovny pro Javu, kde už jsou předprogramované funkce pro aplikace, aby se člověk nemusel starat o low-level funkce pro OS, ovladače a tak.
Takže Java je stejná akorát je potřeba si proštudovat dokumentaci přidaných knihoven.