Avatar uživatele
Martinoslav1

Je velký rozdíl když klukovi je 15 a holce 13?

Je mi 15 let, holka která se mi líbí má 13, na sex samozřejmě ani nepomýšlím. Je vyspělá, krásná, milá a chytrá.. Vypadá dokonce starší než já. A proto se ptám jestli to není divné.

Zajímavá 0 před 659 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Schluker

Divny to v zasade moc neni. Zato nebezpecny (hlavne pro tebe) je to fest…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Dvorní šašek

Pokud vztah nebude sexuálního charakteru, tak je to celkem v pohodě. Být ale tebou, hledám si někoho ve stejném věku, to pochopíš časem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Gus_Fring

Rozdíl jsou dva roky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Rozdíl je dva roky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Není. Kluk v 15 a holka ve 13 jsou zhruba na stejném stupni dospělosti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Když se ptáš takto, tak rozdíl je dva roky. Ale na všechno máte dost času. Nic vám neuteče. Jen si můžete zadělat na problém. Tak vodit za ruku a pusinky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Filip84

Heleť, mě je 38, a když si nabalím babu, které je 36, je „vyspělá, krásná, milá a chytrá“, bude Ti to divné?

Já nevím, nikdy jsem v tomto směru neuvažoval.

V každém případě, smyslem trestní úpravy, která zakazuje styk s osobami, které nemají legální věk pro soulož, je, aby je neobdělávali chlípní starci. Proto tam většinou bývá clausule o tom, že do X roků nad věk nezletilce se o nelegální soulož nejedná (2–3 roky), do toho bys se vlezl.

Bohužel, život není krásný a my nemáme nikoho, kdo by nad legislativou myslel hlavou. Takže, u nás taková clausule součástí příslušné dikce tr.ustanovení není.

Pokud je Ti patnáct, jí je třináct, a nebude v tom „nic sexuálního“, tak jsi nemocný. Jinak v tom „něco“ sexuálního bude, ona trestná není jenom kopulace. Takže, chceš-li hned v patnácti začínat plnit trestní rejstřík – prosím!: směle do toho! Taky kariéra, taky názor, taky možnost. V opačném případě se poohlédni po starší „spolužačce“, aniž bych Ti chtěl radit.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Dochy

Filip: V našich zákonech nic o 2–3 leté toleranci rozhodně není.
A sexuální tužba trestná není 😉 takže „něco sexuálního“ v tom vztahu klidně být může, ale dokud nepřejsou k praxi, dá se to. Na jendu stranu 2 roky „čekání“ jsou v pohodě. Na druhou stanu – ne pro náctileté.

Avatar uživatele
Denvor Roast

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
rrihamirek1

a tuhle kravu nikdo nesmaze…

Avatar uživatele
Dochy

Nechápu. Nahlašoval jsem tohle teď a tohle nebo to samé u jiné otázky někdy brzo ráno a je to tu stále. Takže asi nový podnikatelský záměr provozovatele ☹ Po zrušení streamu tohle. V tom ranním případě příspěvek zmizel ihned po nahlášení, takže jej nejspíš někdo vrátil.

Avatar uživatele
Gus_Fring

To bohužel asi nebude jeden z tvého multiúčtu. :((

Nový příspěvek