Martinoslav1

Je velký rozdíl když klukovi je 15 a holce 13?

Je mi 15 let, holka která se mi líbí má 13, na sex samozřejmě ani nepomýšlím. Je vyspělá, krásná, milá a chytrá.. Vypadá dokonce starší než já. A proto se ptám jestli to není divné.

Odpovědi
Schluker

Divny to v zasade moc neni. Zato nebezpecny (hlavne pro tebe) je to fest…

Dvorní šašek

Pokud vztah nebude sexuálního charakteru, tak je to celkem v pohodě. Být ale tebou, hledám si někoho ve stejném věku, to pochopíš časem.

Gus_Fring

Rozdíl jsou dva roky.

Drap

Rozdíl je dva roky.

dubraro

Není. Kluk v 15 a holka ve 13 jsou zhruba na stejném stupni dospělosti.

elkon

Když se ptáš takto, tak rozdíl je dva roky. Ale na všechno máte dost času. Nic vám neuteče. Jen si můžete zadělat na problém. Tak vodit za ruku a pusinky.

Filip84

Heleť, mě je 38, a když si nabalím babu, které je 36, je „vyspělá, krásná, milá a chytrá“, bude Ti to divné?

Já nevím, nikdy jsem v tomto směru neuvažoval.

V každém případě, smyslem trestní úpravy, která zakazuje styk s osobami, které nemají legální věk pro soulož, je, aby je neobdělávali chlípní starci. Proto tam většinou bývá clausule o tom, že do X roků nad věk nezletilce se o nelegální soulož nejedná (2–3 roky), do toho bys se vlezl.

Bohužel, život není krásný a my nemáme nikoho, kdo by nad legislativou myslel hlavou. Takže, u nás taková clausule součástí příslušné dikce tr.ustanovení není.

Pokud je Ti patnáct, jí je třináct, a nebude v tom „nic sexuálního“, tak jsi nemocný. Jinak v tom „něco“ sexuálního bude, ona trestná není jenom kopulace. Takže, chceš-li hned v patnácti začínat plnit trestní rejstřík – prosím!: směle do toho! Taky kariéra, taky názor, taky možnost. V opačném případě se poohlédni po starší „spolužačce“, aniž bych Ti chtěl radit.

Dochy

Filip: V našich zákonech nic o 2–3 leté toleranci rozhodně není.
A sexuální tužba trestná není 😉 takže „něco sexuálního“ v tom vztahu klidně být může, ale dokud nepřejsou k praxi, dá se to. Na jendu stranu 2 roky „čekání“ jsou v pohodě. Na druhou stanu – ne pro náctileté.

Denvor Roast

Příspěvek smazán administrátorem.

rrihamirek1

a tuhle kravu nikdo nesmaze…

Dochy

Nechápu. Nahlašoval jsem tohle teď a tohle nebo to samé u jiné otázky někdy brzo ráno a je to tu stále. Takže asi nový podnikatelský záměr provozovatele ☹ Po zrušení streamu tohle. V tom ranním případě příspěvek zmizel ihned po nahlášení, takže jej nejspíš někdo vrátil.

Gus_Fring

To bohužel asi nebude jeden z tvého multiúčtu. :((