gare

Je vědecky vysvětlitelná Telekineze ,Telepatie , Astrální cestování a ostatní ?

Odpovědi
arygnoc

áno.
nič z toho neexistuje.

buď sa jedná o podvod (telekinéza, telepatia), alebo iba i tvrdenie (astrálne cestovanie).

gare

A zkoušel jste to ? nebo jen jdete s davem a říkáte o tom , že to není ikdyž jste to nepocítil na vlastní kůži ?
To samé můžu říct třeba o duši nebo lásce :-/ nejdou vidět ,nejsou nehmatatelné a přece se viditelně projevují .

Hamon

Tak o tom, jestli existuje a případně jaká je podstata duše nebo lásky, by šlo diskutovat donekonečna.