ewcam

Je ve zvratkách (po kalbě) alkohol? Může se třeba pes, který je ráno sežere, po nich opít?

Odpovědi
Questman

Znám :D
No, kdyby jich snědl dost tak určitě jo ale záleží taky jaký je to pes.
Nám se takhle pak půl hodiny motala kámošova čivava po bytě :)

Ale teď vážně, zvířatům nikdy alkohol nepodávejte!

01Ricco

Je. Pokud to vyhodíš dostatečně brzy po požití, je tam téměř stejný obsah alkoholu jako v požitém nápoji. Pes se tedy může po nich opít, i ráno.

cojenove

Jestli je „po kalbě“ například po několika hodinách od posledního pití (nebo třeba až ráno), ve zvratkách bude max. stopové množství, po kterém se pes nebo kdokoliv jiný zkrátka neopije, vše vstřebá žaludek. Musel by toho vypít jezero.

S pozdravem
Redakce http://cojenove.cz

anonym

Když jsou vyblitý ráno a pes po nich jde hned,může se klidně ožrat