JájsemRaibek

Je ve výbavě dopravního letadla kardiostimulátor?

Že je tam lékárnička to je jasné, ale je standardní výbavou i kardiostimulátor?
Doplňuji:
Jejda, jsem já to ale popleta, samozřejmě mám na mysli defibrilátor.

Nejlepší odpověď
jáára

Myslíš asi defibrilátor. Asi jo.

kardiostimulátor se voperovává do těla
Doplňuji:
no říkám asi ho tam maj, takovej ten automat. Však to vozej i policajti někteří…

Další odpovědi
honza19hk

asi záleží na dané společnosti nebo na předpisech. Letecké předpisy ovšem neznám.
Ale těžko tě vyhodí s padákem do první nemocnice na trase:-)
letušky by také měly umět první pomoc.