_136

Je ve světě normální, aby se takto rabovaly obchody bez okamžitého zásahu policie?

Video ukazuje jak lidé afroamerické národnosti rabují obchod od Louis Vuitton ikdyž video trvá přes minutu tak policie není ani v dohledu je to snad v USA už trend https://youtu­.be/K1ktWaNji­UU

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… ve světě ne, jen v zemích, kde aktivisté v boji proti rasismu získali navrch, co chceš od země, kde zakazujou filmy, protože se kdysi hlavní hrdina usmál na ženu, pardon, na tvora (???) …

Další odpovědi
Edison

Kdyby ta hnusná a brutální policie, co zabíjí všechny kolem, zasáhla, bylo by to mnohem horší… Tos ještě nepochopil???

Zvidatel

Nejsou jen afroamerického původu. Je to prostě chtivá lůza jdoucí s davem a využívající chaosu.
Když někdo provádí nějaký zločin, policie tam zpravidla vždy bývá do minuty? Kdyby do deseti, ale klidně i půl hodiny než přijede a to nejen v Americe.
Navíc voni tam mají víc starostí a víc rabování. Někteří policisti sympatizují s demonstranty, někteří ani nevědí, co si myslet a co mají dělat. Je tam chaos. V Americe je chaos, i když tam neprobíhají žádné demonstrace a protesty. Lidi jsou tam omezení, jsou ovládáni svými negativními emocemi, snaží se hrát si na liberály a oni jimi vlastně jsou ale přehánjí to až k fanatismu a zneužívají toho při každé příležitosti a neustále se ohrazují. Jedno jestli černoši nebo běloši. Všichni Američani.
Jen mě tak napdá, že když je v Americe rasitstické říkat černoch, nemělo by být se bílým přestat říkat běloch, ale raději třeba euroameričan, protože přiznej me si velká část Američanů přišla z Evropy jako kolonialsité, dobyvatelé a utlačovatlé, zbytek z Afriky a Asie a to zbytek jsou pravými původními obyvateli, ”Indináni.”

Drap

Normální to neni, ale stává se to čas od času ve většině zemích demokraticko .kapitalistického světa.. Pozastavovat se nad tím, že tam policie neni během pár minut vyplývá z neznalosti. Dav je téměř neovladatelný, je obtížné ho jakýmkoli způsobem, i za použití hrubé síly,nějak zvládnout. Většinou také při obdobných nepokojích neni na jednom místě, ale v ně+kolika místech současně vzdálených od sebe. A to se zkrátka zvládnout nedá. Proto taé vyhlášení zákazu vycházení a podobně. Až získáš vícew životních zkušešností, porozumíš tomu.

zjentek

Mistře Edisne tobě nutno tak na minutku zakleknout v kanadách na krk a páteř, pro lepší obrazutvornost… Tos ještě nepochopil???

zjentek

Totiž takhle – to je pro každýho! Znamená pro KAŽDÝHO, vychcánek nevychcánek. Jednoho dne si tohle i mistra NEMÁ CHYBU může najít a pak spadne brada nadosmrti. A i mistra DO NIČEHO SE NESERU, BO JSEM MOUDRÝ, si to klidně najde a to i v jeho vlastní domácnosti, když je smůla převeliká… Tos ještě nepochopil?

Edison

Evidentně jsi nepochopil můj příspěvek…

zjentek

Proč myslíš? A co když pochjopil? A co když pochopil velice správně? Co ty o tom vlastně můžeš vědět? Vždyť jen čteš a píšeš, jako každý druhý, který má oči a prsty.

Edison

Mimochodem obchody se samy určitě nerabovaly. Spíše byly rabovány, bych řekl. Obchody rabovali lidé.