bolak

Je vážně tak obvyklé masturbování v tramvaji, autobuse, metru nebo ve vlaku?

Já že tento týden už jsem zaregistroval asi třetí rozhovor s nějakou ženou, která vypráví o tom jak kdysi prožila příhodu, kdy před ní někdo ve veřejném dopravním prostředku masturboval.

Zažil to někdo z vás? Nebo někdo koho znáte vám o něčem podobném vyprávěl? Kdyžtak klikněte do ankety, ať si udělám představu jak moc je to běžné. Já byl o tenhle zážitek ochuzen, ale možná mě to ještě čeká, není všem dnům konec žeano.

iceT: Seš asi v tomhle klikař 🙂

Nejlepší odpověď
iceT

Jsem žena, zažila jsem..

A kdyby jen jednou, ono to jednu dobu bylo celkem pravidelně, ať jsem seděla ve vlaku nebo jela na kole nebo šla sama ve dne liduprázdnou krajinou nebo jela se sourozenci a přítelem na lodičce…
Ve vlaku mi bylo asi 15 a chlápek nasísal okýnkem z chodbičky, a pak se zavřel na WC a pozoroval mě špehýrkou a dost funěl.
Na kole mě jednou předjelo auto a řidič o pár set metrů dál normálně zastavil na mostku mezi křákama a číhal, až na tom kole pojedu okolo.
Liduprázdnou krajinou myslím zahrádkářskou kolonii zející prázdnotou až na jednoho, jehož horní polovina těla čouhala z křoví, ale pohyb jeho ruky nedával pochyb o tom, co ten pán dělá. Ten samý případ, když jsme jeli na lodičce po Moravě, naraz se v trávě vztyčil chlap a čuměl na nás a taky tak divně hýbal rukou.
Zvláštní, tehdy jsem jen tak matně tušila, že to, co mají chlapi mezi nohama, nemají jen na čurání.
A jednou, to jsem šla se spolužačkou ze školy, asi to bylo v první třídě, jsme na ulici kousek od baráku potkaly pána v monterkách, ten měl ruku v kapse, ale z poklopce mu čouhalo něco, co mi připomínalo palec a on chtěl, ať ho tam pohladíme. Jsme si ho moc nevšímaly, a jak jsem došla domů, tak jsem povykládala mamce, a ona hned letěla na ulici. Chlapa asi nenašla, ale poučila mě, že pokud někdy něco podobného potkám, tak hned mám upozornit někoho dospělého.

Další odpovědi
MiaMstyy

Zažil jsem, ale já byl ten aktér..

XDD

dubraro

Jsem muž, nezažil jsem..

Proč by to někdo přede mnou dělal?

Drap

Jsem muž, nezažil jsem..

Nepřipadá mi to vůbec obvyklé.

ten který je

Jsem muž, nezažil jsem..

To se nesmí dělat,bylo by to porušení přepravního řádu.:-)

aliendrone

Jsem muž, zažil jsem..

Už párkrát ano. Předpokládám, že nejde ani tak o nezvladatelnou touhu o ukojení, ale o nějakou formu exhibicionismu.

Jiří Bohumil

Jsem muž, nezažil jsem..

anony.M

Jsem žena, nezažila jsem..

zjentek

Zažil jsem, ale já byl ten aktér..

Když ty ženský rády viděj to, co vidět chtěj a chtěj a chtěj… od ženský skutečnost, jak viděla váš mnohaletej vztah, se dozvíž až při rozchodu!!!
A nedejbože, že se nikdy nerozejdete, to je teprv život pošušňáníčkem..

iamtheiam

Jsem žena, zažila jsem..