Avatar uživatele
bolak

Je vážně tak obvyklé masturbování v tramvaji, autobuse, metru nebo ve vlaku?

Já že tento týden už jsem zaregistroval asi třetí rozhovor s nějakou ženou, která vypráví o tom jak kdysi prožila příhodu, kdy před ní někdo ve veřejném dopravním prostředku masturboval.

Zažil to někdo z vás? Nebo někdo koho znáte vám o něčem podobném vyprávěl? Kdyžtak klikněte do ankety, ať si udělám představu jak moc je to běžné. Já byl o tenhle zážitek ochuzen, ale možná mě to ještě čeká, není všem dnům konec žeano.

iceT: Seš asi v tomhle klikař 🙂

Upravil/a: bolak

Zajímavá 0 před 2336 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Jsem žena, zažila jsem..

A kdyby jen jednou, ono to jednu dobu bylo celkem pravidelně, ať jsem seděla ve vlaku nebo jela na kole nebo šla sama ve dne liduprázdnou krajinou nebo jela se sourozenci a přítelem na lodičce…
Ve vlaku mi bylo asi 15 a chlápek nasísal okýnkem z chodbičky, a pak se zavřel na WC a pozoroval mě špehýrkou a dost funěl.
Na kole mě jednou předjelo auto a řidič o pár set metrů dál normálně zastavil na mostku mezi křákama a číhal, až na tom kole pojedu okolo.
Liduprázdnou krajinou myslím zahrádkářskou kolonii zející prázdnotou až na jednoho, jehož horní polovina těla čouhala z křoví, ale pohyb jeho ruky nedával pochyb o tom, co ten pán dělá. Ten samý případ, když jsme jeli na lodičce po Moravě, naraz se v trávě vztyčil chlap a čuměl na nás a taky tak divně hýbal rukou.
Zvláštní, tehdy jsem jen tak matně tušila, že to, co mají chlapi mezi nohama, nemají jen na čurání.
A jednou, to jsem šla se spolužačkou ze školy, asi to bylo v první třídě, jsme na ulici kousek od baráku potkaly pána v monterkách, ten měl ruku v kapse, ale z poklopce mu čouhalo něco, co mi připomínalo palec a on chtěl, ať ho tam pohladíme. Jsme si ho moc nevšímaly, a jak jsem došla domů, tak jsem povykládala mamce, a ona hned letěla na ulici. Chlapa asi nenašla, ale poučila mě, že pokud někdy něco podobného potkám, tak hned mám upozornit někoho dospělého.

Upravil/a: quentos

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?zjentek Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
MiaMstyy

Zažil jsem, ale já byl ten aktér..

XDD

Upravil/a: MiaMstyy

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dubraro

Jsem muž, nezažil jsem..

Proč by to někdo přede mnou dělal?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Jsem muž, nezažil jsem..

Nepřipadá mi to vůbec obvyklé.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Jsem muž, nezažil jsem..

To se nesmí dělat,bylo by to porušení přepravního řádu.:-)

Upravil/a: ten který je

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Jsem muž, zažil jsem..

Už párkrát ano. Předpokládám, že nejde ani tak o nezvladatelnou touhu o ukojení, ale o nějakou formu exhibicionismu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Jsem muž, nezažil jsem..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anony.M

Jsem žena, nezažila jsem..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Zažil jsem, ale já byl ten aktér..

Když ty ženský rády viděj to, co vidět chtěj a chtěj a chtěj… od ženský skutečnost, jak viděla váš mnohaletej vztah, se dozvíž až při rozchodu!!!
A nedejbože, že se nikdy nerozejdete, to je teprv život pošušňáníčkem..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iamtheiam

Jsem žena, zažila jsem..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek