jirka F

Je vaší noční můrou představa, že by po vás chtěla žena dítě?

Pro mě je to to nejhorší, co by mohlo nastat.👎😕

Nejlepší odpověď
Drap

Vůbec ne, ba naopak. Domnívám se však, že už žádná taková se nenajde. Bylo by to ale pěkné., mít děti mladší než vnuky.

Další odpovědi
Lotr2008

No u mé ženy to už nepujde, naštěstí, 3 děti jsou dost.

cappuccino

A co kdyby meli stejny nazor tvoji rodice?? To bys tady vubec nebyl!!

elkon

Zřejmě ještě netušíš jak život běží. Jinak bys nemohl takovou kravinu vymyslet. Děti jsou radostí života. Co by za to jiní dali, když je mít nemohou.

Emefej

V mém věku? Rozmnožovací povinnost jsem si již splnil.

Filip84

Rokio II.: Tak si najdi chlapa a neotravuj s tím. Co my s tím, jako?

Ty jsi vážně vadný, celkové, taký komplet. 🙂

jirka F

Filip84: Proč bych si měl hledat chlapa když jenom nechci mít s nějakou ženou dítě?

Filip84

Protožes, ve svém věku, ještě žádnou neměl. To o něčem vypovídá, a protože to není normální, ta ženská tím bude trpět. To jsi vážně tak natvrdlý?