tomborova

Je vaše příjmení zajímavý?

Nejlepší odpověď
Drap

Co je zajímavé příjmení ? Mě to moje připadá normální.

Další odpovědi
anonym

Když se to bude brát podle rozšíření a frekvence, tak asi ano.

beer

Jasně – Novák ))
Doplňuji:
Podívej:
http://www.kdej­sme.cz/clanky ))

iceT

113 žen a 115 mužů mého příjmění,nevím tedy jak usoudit nakolik je ne\zajímavé.

led

Priezvisko nie, ale história jeho vzniku je naozaj zaujímavá, (nemyslím históriu prijatia manželstvom)

badisko

lol zajimane nee …ale vyskyt je zajimavy vetsina je na Morave je nas 59 lidi oproti zde zminovanych novaku kterych je …34218 wow to je cislo…:D

Anette

Jelikož můj taťka je cizinec,mám zajímavé příjmení a občas bych ho vyměnila za normální „český“.

anonym

Moje příjmení je zajímavé jako fůra hnoje.
Doplňuji:
http://www.kdej­sme.cz/prijme­ni/Fůrová/hus­tota/

jiriii

Nechci být vulgární ale kdysi jsem znal jednu starší pani (Pražandu), kterou ubytovali u nás v DD, a její příjmení bylo –Píčová, Tak si asi dokážete představit co si člověk s takovým jménem užije za celý život.