fcoop

Je váš nadřízený schopnější,než vy? Resp.jsou situace,které byste vyřešili jinak a lépe?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
rosinka

Ne

Ale pro tu druhou část otázky říkám – ANO. A jsou to mimo jiné důvody, proč už delší dobu žádného nadřízeného nemám. Stačím si sama. 😉

Další odpovědi
kathy-soo

Ne

Samozřejmě může být spousta situací, které bych řešila jinak, ale to asi každý, přece jenom každý má své nápady, zkušenosti atd.