Avatar uživatele
anonym

Je vám zima? Topíte?

Doplňuji:
Mě zima není,tak netopím,,,:-DD

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, vagra, Dmitrij, nabubindes, BIGFOOT před 4958 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Proč?
Kdo šetří, má za tři.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
oskar

Přesně tak zima bude dlouhá a topeni se ná zase od Noeho roku prodraží.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
nabubindes

mám tep.čerpadlo, udržuji 21°C celoročně

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BIGFOOT

TOPÍM, PROČ BYCH NETOPIL, KDYŽ TU MOŽNOST MÁM.NENÍ MI JASNÝ PROČ LIDI SI RADĚJI NEZATOPÍ KDYŽ JE JIM ZIMA.NO, JE TO KAŽDÝHO VĚC.JÁ A MOJE RODINA A NÁŠ MENŠÍ ZVĚŘINEC MÁME RÁDI TEPLO A MYSLÍM SI, ŽE JE TO NORMAL.TOPTE AŤ NEJSTE MARODI. BIGFOOT

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BEAES

Nám už topit začali, tak jsem ráda, protože jsem zimomřivá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Honzucha

Topím jen když je mi zima.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dagry

Já dneska netopím, přestože je venku hodně nevlídně. Ale řekla bych, že ani zima venku není, pouze prší, ale je relativně teplo. Aspoň teda u nás v Jeseníkách. Dokonce jsem před chvílí zavřela okno, protože mi tu bylo teplo. Ale jinak nevidím důvod, proč si nepřitopit, pokud je někomu zima. Takové ty tlachy o šetření nesnáším. Stejně v konečném vyúčtování nikdo žádné šetření ani nepozná, protože se to v panelácích rozpočítá na všechny byty ať někdo šetří nebo ne.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
nabubindes

to by mně zajímalo k čemu je šetření, když je ti zima???

před 4958 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
1popelka1

Ale mě zima není, vždyť je nějakých 15C venku přes den… To si raději vezmu svetr. Co budeš dělat, až bude mrznout?

před 4957 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
1popelka1

:D A pokud je někomu zima, tak dvoje ponožky, svetr a případně deka a samozřejmě teplý čaj nebo grog… topení si užijeme ještě v zimě, tak proč teď, když nemrzne. A nemoc nehrozí, já tomu říkám otužování :D

před 4958 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek