Je vám zima? Topíte?

Doplňuji:
Mě zima není,tak netopím,,,:-DD

Nejlepší odpověď
annas

Proč?
Kdo šetří, má za tři.

Další odpovědi
oskar

Přesně tak zima bude dlouhá a topeni se ná zase od Noeho roku prodraží.

nabubindes

mám tep.čerpadlo, udržuji 21°C celoročně

BIGFOOT

TOPÍM, PROČ BYCH NETOPIL, KDYŽ TU MOŽNOST MÁM.NENÍ MI JASNÝ PROČ LIDI SI RADĚJI NEZATOPÍ KDYŽ JE JIM ZIMA.NO, JE TO KAŽDÝHO VĚC.JÁ A MOJE RODINA A NÁŠ MENŠÍ ZVĚŘINEC MÁME RÁDI TEPLO A MYSLÍM SI, ŽE JE TO NORMAL.TOPTE AŤ NEJSTE MARODI. BIGFOOT

BEAES

Nám už topit začali, tak jsem ráda, protože jsem zimomřivá.

Honzucha

Topím jen když je mi zima.

dagry

Já dneska netopím, přestože je venku hodně nevlídně. Ale řekla bych, že ani zima venku není, pouze prší, ale je relativně teplo. Aspoň teda u nás v Jeseníkách. Dokonce jsem před chvílí zavřela okno, protože mi tu bylo teplo. Ale jinak nevidím důvod, proč si nepřitopit, pokud je někomu zima. Takové ty tlachy o šetření nesnáším. Stejně v konečném vyúčtování nikdo žádné šetření ani nepozná, protože se to v panelácích rozpočítá na všechny byty ať někdo šetří nebo ne.

nabubindes

to by mně zajímalo k čemu je šetření, když je ti zima???

1popelka1

Ale mě zima není, vždyť je nějakých 15C venku přes den… To si raději vezmu svetr. Co budeš dělat, až bude mrznout?

1popelka1

:D A pokud je někomu zima, tak dvoje ponožky, svetr a případně deka a samozřejmě teplý čaj nebo grog… topení si užijeme ještě v zimě, tak proč teď, když nemrzne. A nemoc nehrozí, já tomu říkám otužování :D