Avatar uživatele
Beno

Je vám úplně jedno, že je dnes úplněk?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 826 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Kruci, úplně jsem zapomněl změnit se na vlkodlaka, vylézt na střechu a pořádně výt.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Ano, je mi to úplně jedno.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Malvína

Není, zase nebudu spát. Dřív mi to nevadilo, ale poslední asi tři roky ano.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Není. Upozornění pro milovníky alkoholu: že byl měsíc v úplňku, neznamená, že musíte být úplně namol! 🙂

Upravil/a: marci1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Ano. Nic to pro mě neznamená.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Ano, tohle vůbec neřeším.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Tak ZASE bude v povětří létat rozevlátá, VELMI spoře oblečená ženská postavička? A lákat k sobě na jistou záhubu všechny dobré samce? Chjo… ;)

Asi takhle – zdejší osazenstvo již má vypracovány taktiky, kterak se kouzlům, mámení a svádění Její Excelence velvyslankyně PEKLA led bránit. ;) :)
Kepler the Tormentor se začne kolem sebe rozhánět svým „obuchem“, gangster Dochy the Annihilator má svoji vymahačskou baseballovou pálku, Ježíš/Bůh the Unholy si může sundat boty… atd. ;) :D :D

Nemohu mluvit za všechny, ale pro většinu by to neměl být problém. ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Není, drogy (tedy např. alkohol či kofein) působí dvakrát tolik, takže jsem si musel vystačit s jedním pivem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Jako vždy mám v tuto dobu problémy s usínáním. Jo a za mládí, když hezky svítil měsíc při cestě z hospody jsme si zpívávali: " Nezhasni měsíčku, sviť mi na cestičku …" dál už to nevím, zapoměl jsem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Ani mi nemluv, NENÍ!!! Dnes v 0.48 AM jsem se JAKO OBVYKLE při úplňku automaticky probudil, žáno a do 7.00 AM jsem už nezabral, takže kvůli měsíci jsem musel konzumovat jeden z těch nekonečných stupido seriálů na Netflixu, brr, chjo..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Je mi to buřt.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek