Lleni

Je vám líto kaprů nebo to berete jako jídlo??

Doplňuji:
Ano je mi líto všeho masa!!;((

Nejlepší odpověď
anonym

Je ti líto prasátka, když si pochutnáváš na řízku?
Proč takto přemýšlet.

Další odpovědi
venkovan

To je dost demagogická otázka. Je nám líto rostlin které posečeme, vytrháme abychom měli co k jídlu?
Každý organismus je založen na tom, že něco pro tvorbu své energie spotřebovává. Jen ty v nejprvnější řadě dokáží přijímat živiny hornin.

sevos

Je to určené k jídlu.

Drap

Neni mi jich líto. Chovají se stejně jako všechna hospodářská zvířata proto, aby z nich byla potrava.

terry

Ty nejíš maso? Žádné?
Kuřecí řízek, vepřová řízek. hovězí s rajskou, …
Na to nesmíš myslet. Důležité je, aby se zvířata chovala v dobrých podmínkách a při porážce netrpěla.

Calimë

Já jenom nemusím vidět, jak se zabíjí, jinak ho jim. Ale neuspokojí mě chutí.

honza19hk

k čemu jinému se zvířata chovají,aby se jednou sežrala.Já rád maso,takže mě ho líto není.Vždyť je to jen ryba.