Kelt

Entropie je míra neuspořádanosti systému. Ale jestli chceš toto zřízení nazvat systémem a neuspořádanost, chaos nebo bo ..del brát jako příklad pro entropii, tak máš velmi málo nepřesných údajů, respektive je nemáš vědecky podloženy.

Kepler

Moc ne. Že je to míra neuspořádanosti systému není úplně správný výklad, je to trošku složitější.
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Entropie

Hufnágl

Ne, není.

Emefej

Kdysi dávno (pohled do indexu říká 10.2.1972) mi to bylo jasné do té míry, že jsem zkoušku z obecné termodynamiky udělal za B.