zjentek

Je v současnosti možné snadno vložit umělou inteligenci i do mě, do zjentka?

Ukazuje se, že původní originální nestačí. Děkuji.

Nejlepší odpověď
led

Deje sa to denne hlavne pomocou rôznych médií. „Umelá inteligencia“ je do vás, do nás, vkladaná denne v podobe informácií z verejných médií. Či chcete, alebo nechcete tieto prvky sa vo vašej, našej mysli pevne zakoreňujú a rozvíjajú. Nemajte strach, nie je to vaša, naša prirodzená inteligencia, ale tá dobrovoľne, ale aj nedobrovoľne prijímaná a následne zastierajúca pôvodnú prirodzenú inteligenciu.

Další odpovědi
da ny

Už několik let tě sleduje. Ví o tobě vše, co potřebují.
Čipy jsou všude (karty, mobily, počitače, TV, chytré hodinky, účty, internet, ID RČ). Ví za co a kde utrácíš (pokud neplatíš vše v hotovosti).
Pokud nevyvíjíš „protistátní“, protivládní aktivitu (neškodíš, neovlivňuješ davy), spokojí se Velký bratr s tvou vlastní inteligencí. Nemá touhu tě naprogramovat. Kovidománii jsi „ustál“. Některé jedince prostě neovlivní, ani nezblbnou. Jen oblbnou, využijí, potrestají (stačí arogantní, neschopná vláda, vlády ješitů, sobců, diletantů, pod vedením diktátorů)
Jednou bohužel bude možné vše zneužít, pro formování lidí (už od miminek…).

aliendrone

VYLOUČENO! Při současném stavu vývoje ani to, že tvůj primární orgán myšlení čumí spodkem nohavice na svět NESTAČÍ k plnohodnotému a úplnému uložení AI. To si bejku ještě holt nějaký čas POČKÁŠ! 😉 😁 😁

aliendrone

led, da ny>>> Já Vám prostě NEROZUMÍM dámy!
To jako VÁŽNĚ byste chtěly, aby Vám zjentek (proboha – ZJENTEK!!!) místo nestydatého zírání do výstřihu hleděl přímo do očí a z úst se mu při tom linula Villonova poezie v originále, místo obligátního pramínku slin? 😮 😉 😁

zjentek

🤣🤣😅

Ani se mně nechce věřit že jsem se osobně dobrovolně takto proflákl, že mě tak znáš 😅

led

aliendrone, mladík pochabý, ťažko pochopiť myseľ pamätníka čias minulých. Taký Francois Willon v originále nie je na zahodenie a v niektorom z pražských nárečí XX.rokov minulého storočia v podaní obstarožného zjentka by mohlo byť zaujímavé.

Je meurs de seuf auprès de la fontaine,
Chaud comme feu, et tremble dent à dent ;
En mon pays suis en terre lointaine ;
Lez un brasier frissonne tout ardent ;
Nu comme un ver, vêtu en président,
Je ris en pleurs et attends sans espoir ;
Confort reprends en triste désespoir ;
Je m'éjouis et n'ai plaisir aucun ;
Puissant je suis sans force et sans pouvoir,
Bien recueilli, débouté de chacun.

Já u pramene jsem, a žízní hynu;
horký jak oheň, zuby drkotám;
dlím v cizotě, kde mám svou domovinu;
ač blízko krbu, zimnici přec mám;
nahý jak červ, oděn jak prelát sám;
směji se v pláči, doufám v zoufání;
mně lékem je, co jiné poraní;
mně při zábavě oddech není přán;
já sílu mám, a žádný prospěch z ní,
srdečně přijat, každým odmítán.

Balada
kterou Villon napsal léta Páně 1458 na námět, jejž u svého dvora v Blois určil vévoda Orleánský (překlad Otakar Fischer)