jirkajirka

Je v rozhlasových a televizních poplatcích zahrnuta i cena za přenos radio a tv. signálu?

Kde najdu informace o rozdělení poplatku pro tv. rozhlas a přenos signálu?

Nejlepší odpověď
cochee

Poplatky televizní i rozhlasové jdou v plné výši veřejnoprávním institucím České televizi a Českému rozhlasu. Tyto instituce podle mého signál nedistribuují, od toho jsou zde jiné právní subjekty. Jiná věc je, že ČT a ČRo za tu distribuci určitě musí platit, takže část peněz vybraných za poplatky určitě jde za distribuci, ale nikoliv přímým oddělením z vybraných poplatků ještě před inkasem ČT a ČRo, až následně si je ČT/ČRo vyúčtují s distribučními organizacemi samy.

Další odpovědi
Drap

Ano, je

jáára

Ne, je to jen za obsah.