Cascada

Je v Praze zubař co vytrhne osmičku zub zdarma za pojištění u VZP?

Stávající zubař si účtuje přes 2 tis. Myslim, že by to mělo být zdarma nebo ne? Zub mě nijak akutně netrápí, ale roste křivě, zasahuje do tváře, špatně se čistí a je nejspíš trochu pokažený, je mi teprve 28, ale snad mám nárok na vytrhnutí zubu zdarma, sám to nezvládnu. Doporučte mi prosím někoho.

Nejlepší odpověď
briketka10

http://www.vzp­.cz/klienti/in­formace-a-zivotni-situace/stoma­tologicka-pece/vykony-hrazene-v-ramci-stomatologicke-lspp

jinak bejt Tebou zajdu na pohotovost a
nechám si ho za 90 kaček vytrhnout je
to levnější než platit vydřiduchovi 2.000,–

Další odpovědi
Agneta

Když jsi pojištěná, tak to máš* zdarma.
•••
*Pohádka :DDDDDDDD
(přestaň platit pojištění, a přestaň chodit k lékařům)

fenomen

Sice nejsem zubař, ale klidně ti ho vytrhnu zdarma. :D