Werwolfo

Je v Praze nějaká kvalitní jízdárna kde si zajezdím (popř. naučím se nové věci) a není to příliš drahé?

Příliš drahé označuji jízdárny, kde chtějí 500 Kč za hodinu. Ideální by bylo platba na pololetí nebo na měsíc, ale není to tak důležité. Bylo by skvělé, kdyby byl personál příjemný a ve stájích panovala dobrá atmosféra. Tedy pokud má někdo zkušenosti s určitou jízdárnou :D Nemáte nějaké zkušenosti nebo nevíte o nějakém dobrém místě?

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud jsem správně pochopila zadání, tak nejsi úplný začátečník. Doporučovala bych kurz pro pokročilé pod vedením zkušeného trenéra. Otázkou je, ve které části Prahy bys chtěl takový kurz navštěvovat, event. zda bys byl ochoten ujet případně nějaký ten km mimo hlavní město. Zkus se domluvit na těchto specializovaných fórech www.distanc.cz nebo www.jezdectvi.cz nebo na facebookovém profilu Jezdectví. Kdybys mi chtěl napsat doplňující informace zprávou do vnitřní pošty, doporučím ti několik návrhů.