Avatar uživatele
Koriandr

Je v poradku zavirat psa na noc do skrine?

Dobry den, znami zaviraji psa – bolonskeho psika, na noc do skrine. Pry mu dela dobre, kdyz ma absolutni tmu na spanek a svoje soukromi. Pousti ho ven az kolem 8 rano. Myslim si, ze je to tyrani zvirat a chtel bych se obratit na veterinare. Jaky mate nazor? Dekuji

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 1798 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Klaproth

Normální mi to nepřipadá. Proč se chceš obracet na veterináře? Ten pes je nemocný?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Normální to neni. Nemá tam možnost dostatečného pohybu. Doufám, že mu tam dávají alespoň čerstvou vodu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dubraro

Mně to v pořádku nepřipadá … ale raději bych se poradil napřed se zkušeným chovatelem, než rovnou někoho udávat.
Oznámení na týrání zvířat se podává buď na krajské veterinární správě nebo na obecním úřadu obce s rozšířenou působností.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Určitě ne. Pokud chce pes úplnou tmu, tak si ji najde a někam zaleze.
Ale vždy potřebuje mít možnost odejít když potřebuje.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?led Nahlásit

Avatar uživatele
dust8

Není lepší nasadit šátek přes oči, aby pes měl pocit soukromí a dát ho někam kde může lépe dýchat, než ve skříni?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… jakej je rozdíl mezi zavíráním do skříně pidipsa a zavírání vlčáka do kotce 2×2 metry ??? … obé je (podle mne) týrání, tak jako mít psa jako tele v garsonce a jít s ním dvakrát denně před barák vyvenčit … hlavně že jsou to všichni milovníci psů …
… náš rád zalejzal pod postel, ale od tý doby, co na ní vyskočí, zjistil, že je to v ní pohodlný (a nejen na spaní, i na všelijaký bejkárny) …
… boudu jsem mu nedělelal, ani nekupoval, škoda vyhozenejch peněz …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek