ATLAS.CZ

Je v pořádku vztah mezi mnou (mám 18) a mamkou 31, která má 12letou dceru? Není to vůči dceři nefér? Poradíte prosím?

Nejlepší odpověď
iceT

Chovej se jako muž, a věkový rozdíl nebude znát.
Pravidla ohledně tvého angažování do výchovy si musíte nastavit sami.
Nefér bude, pokud bude mamka věnovat čas tobě a na dceru bude kašlat.

Další odpovědi
Edison

Není to o věku. Je to o vztazích. Vztahy jso mnohdy (zdaleka ne vždy) dány věkem…

nyjono

Kdybys myslel jako muž a ne jako kluk, nemusel by ses ptát.

zbyndo

Niektore deti sú v tomto smere sebecké,žiaden vzťah svojej mamky nebude férový,chcú svoju maminu len pre seba,nehľadiac na to,aký je jej partner,a vtom prípade by bol problém,aj keby to bol niekto v jej veku,ten rozdiel je u vás dosť veľký,možno prežívate zaľúbenosť,tak saľùbte, nerozmýšľajte o budúcnosti, podľa mňa to prejde,ale sú aj výnimky,to chce čas, netlačte na pilu