Avatar uživatele
LucieKostík

Je v pořádku nechat sedmitýdení kotě doma samotné, když jsem v práci?

Mám problém. Pracuji od 7:00 do 15:00.. Ráno si s ním hraju, dám mu najíst. Ale jakmile odejdu a zavřu dveře, lehne někam na zem a začne hlasitě a zoufale mňoukat. První noc jsem spala s ním v obýváku neboť chci, aby si nejdříve zvyklo na místnost kde nejvíc jsem. Pak jsem si vzala dva dny dovolenou ale když odejdu, tak vyvádí. Jak se mám pokusit aby se zklidnil nebo co ho trápí?

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 2871 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
arachis

Kotě má být s maminkou do 12–14 týdnů. Učí se od ní všechno, co potřebuje, jak se lízat, zahrabávat čůrání…,samozřejmě papat. Po té začne být soběstačné a začíná prozkoumávat svět. Máte -li doma takové miminko, je jasné, že se bojí být samo. Když nemáte možnost „hlídání“ a nechcete si již pořizovat kočku druhou, třeba o trochu starší – tak půlroční (a více), tak jedině přečkat pár týdnů,než si zvykne a odroste. A spát s ním v obýváku je nesmysl, stejně skončí u vás v posteli, tak proč to odkládat…Je to to nejnejspaníčko. (mám 3).V případě potřeby více do sz.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Hlavně kotě trápí to, že je mu smutno. Nemá dostatek zábavy a je mu smutno. To je celý problém.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Mc Merkurion

arachis: …" A spát s ním v obýváku je nesmysl, stejně skončí u vás v posteli, tak proč to odkládat…" > naprosto výstižné,jen se to netýká pouze koťat…

před 2871 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zvířata