Deli

Je v pořádku, když mi někdo písemně sdělí svůj názor na něco – a já jej zveřejním? (V plném znění beze změn.)

Nejlepší odpověď
anonym

Deli, ja osobne, kdyby mi nekdo neco sdelil – osobne, ( privatne ) – at se to tyka tady – odpovedi, nebo v soukromi – cehokoliv, tak bych to " verejne " neventilovala.
Jedine, kdyby vam nekdo napsal : Ta -iv- je ale kr… , tak to sem napiste, s mym svolenim. 🙂
Nevim sice , koho chranim… 🙂 , ale at je to kdokoliv, ja bych to nikdy neudelala.
Vim ( treba tady ) take urcite " drby " .. kdo s kym a tak … 🙂 , ale nikdy jsem to neposlala dal. A i kdyby mi ten clovek nekdy nejak ublizil, ani tak bych to nesdelila. je to pisemnost mezi vami …
Je to muj nazor. -iv-

Další odpovědi
Michal Kole

Bohužel pokud nemáš souhlas tak nemůžeš

Damiana

Nevidím v tom problém. Uveď to jako přímou citaci se jménem autora a je to. Když to pak můžeš doložit i písemně, je to regulérní. Pokud by to bylo sdělení ústní, interpretované tvými slovy pohybuješ se na bulvární úrovni.

Drap

Nevidím v tom problém, pokud je znám zdroj a lze to doložit

mosoj

Pokud to máš písemně. Nevidím v tom žádný problém.