Pavlisk109

Je v pohodě mít více holek najednou?

Nebo je to jako nevěra. Mám holku se kterou tady chodím, ale jednu holku sem si našel na Slovensku během dovolené. Je to bráno jako nevěra, pokud je to mimo hranice ČR? Dekuji.

Nejlepší odpověď
Vojta24

Jistě, je to nevěra bez ohledu na to, jak se ti to podaří utajit a bez ohledu na územní působnost. Pokud má tvá „holka“ nějakou sebeúctu, tak v okamžiku, kdy to zjistí, dostaneš nejspíš kopačky 🙂

Další odpovědi
Justin1

V pohodě to není. Měl bys mít jenom jednu, spíš asi tu, co máš v Česku, protože vztah na dálku se moc dobře pěstovat nedá. Proč sis našel ještě jednu, když už jsi jednu měl?

Jak by se Ti líbilo, kdyby Tvoje holka měla Tebe a ještě dalšího chlapa? To by taky nebylo v pohodě.

nyjono

TVL
Jak by se líbilo tobě, kdyby zvá holka měla ještě chalana na Slovensku a dalšího v Chorvatsku?

da ny

V západní společnosti a u nás je bigamie chápána jako nepřípustná.
„Chození“, vztah s několika ženami jako nevěra.
Normální/v pohodě je to jinde (islámské země, primitivní národy/kmeny atp.).

Drap

Nevěra nezná hranic!

Gonfaloniér

Pokud uznáváš polygamii a předem s tím partnerky seznámíš…
Pokud si v normálně monogamním vztahu, tak je to samozřejmě nevěra. Žádné (státní) hranice neplatí.
Polygamně v česku žít můžeš, ale jako jen ve (volných) vztazích a ne v manželství. Chápáno to může být různě. Zde akorát není moc pozitivně vnímána bigamie/polygamní manželksý vztah ani není povolen. Promiskuitních lidí je ale na každém kroku dost a nad tím se nikdo nepozastavuje. Raději rovnou přiznat, že monogamii nejsi nakloněný, než si hrát na pokrytce, který věrný a monogamní být nedokáže. Je dobré být upřímný k sobě i partnerce/par­tnerkám předem.

Spartaboy

Je to v pořádku pokud o tom všichni zůčastnění vědí. A pokud by existovala polygamie tak by to ženám tolik možná nevadilo. Ale rovnou teda povolit i vztah jedné ženy s více muži a další možné kombinace. Takže chlape vstup do politiky třeba to vyjde a budeš mít co chceš. Protože jsem četl že opravdu je možné milovat dva lidi sexuálně a manželství by se už tolik nerozpadala ale proměňovala kolik pláče a utrpení by bylo pryč?

Gonfaloniér

V pohodě to je i není podle toho, co uznáváš a v čem žiješ. Ve tvém případě to v pohodě není, protože si nevěrný.