tatanka

Je v nemocnici Na Homolce na pokoji volná Wifi nebo je zpoplatněná? Ev. kolik se za den platí?

Edisone díky, ale kolikrát se telefonicky probojovat do nemocnice je nadlidský výkon. A osobní zkušenosti jsou určitě lepší. Díky.

Nejlepší odpověď
Brblal

Ano, v nemocnici Praha/Na Homolce je volná Wifi (2.4 GHz), ale já jsem na to neměl náladu a čas (byl jsem na operaci srdce, dopadlo to dobře), jinak když jsem dostal chuť na sladké, mají tam přímo v nemocnici perfektní cukrárnu, kde je obrovský výběr (nejsem diabetik).

Další odpovědi
Edison

Jinak je to dobrý dotaz přímo na nemocnmici. Jedině tam dostaneš relevantní informace. Určitě by stačilo zavolat na recepci.

Edison

Osobní zkušenost? Mno… Já tam byl a internet nedostupnej. Když jsem chtěl, musel jsem si koupit speciální kabel. Tak… A teď si vyber.