Je v nějakém českém filmu nebo seriálu nějaká akční scéna pod vodou?

Např. lidi šli do jeskyně, něco je zasypalo, začala stoupat voda, protože se zasypal odtok a jediná cesta ven je plavat minutu na nádech sifónem na hladinu

Nejlepší odpověď
iceT

V Prachy dělaj člověka je jedna podobná scéna-jeden z těch co hrál hlavní roli se vrhl do rozvodněné řeky,protože mu uplaval hausboat,na kterém měl pod hladinou uvázaný pytel s penězi.

Další odpovědi
anonym

Jak utopit Dr. Mráčka.