Rokio

Je v nebi více lidí než v pekle? Jak velká je šance dostat se do nebe?

Podle Keplera jádro Země tvoří třetinu Zeměkoule. Jádro Země je peklo. V samotném středu je Lucifer.

Podle Mc Merkuriona je objem nebe logicky větší než objem Země.

Z toho plyne, že nebe je minimálně třikrát větší než peklo, protože peklo (jádro) zaujímá třetinu Země. Do nebe se při nejhorším dostane každý třetí.

Edison mi dodal materiál o atmosféře Zeměkoule (nebi). Nebe (atmosféra) se skládá z troposféry, stratosféry, mezosféry, termosféry a exosféry. Jestli to chápu správně, tak atmosféra nebo-li nebe sahá do 10–35 tis. kilometrů.

V nebi musí být mnohem více lidí než v pekle díky tomu, že atmosféra/nebe sahá až do deseti a až pětatřiceti tisíců kilometrů.

Můj odhad je, že v nebi skončí každý desátý člověk a je tam tím pádem desetkrát více lidí než v pekle.

Dílo vypracoval Rokio a pomáhali Kepler, Mc Merkurion a Edison.

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… a teď si vezmi velikost černé díry a kolik se toho do ní vejde !!!
… tvoje odhady jsou naprosto mylné a špatné !!! a víš proč ???

  • budu-li vycházet z tvých MYLNÝCH a PŘEKROUCENÝCH závěrů (mluvili jsme totiž o ploše, ne o objemu) >>> je naprosto jasné, že v nebi je lidí více … víš proč ??? protože jestliže mluvíš o nebi jako o kouli a objemu, pekle jako o jádru, je jasné, že nebe je sjednocením země a jádra, totiž jádro je součástí nebe, takže, kdo je v pekle (jakože v jádru), musí být tím pádem i v nebi >>> logické ne ???

… z toho plyne, že než se pustíš do nějakých filozofických úvah, měl by sis doplnit učivo obecné školy …

… pro rejpaly, moc dobře vím, co se do černé díry vleze, mám jí doma a neustále se mi v ní ztrácejí věci, jen jsem ji ještě neobjevil …

Další odpovědi
annas

Rokio, opět opalujete otázku, kterou jste již několikrát vložil. Nechce se mně hledat, ale pamatuji se, že jste se už ptal, zda skončíte v nebi.

Také vás zajímalo, zda o zařazení do nebe nebo do pekla rozhodne očistec.
--

Tedy něco k peklu, i když i o něm jsem už psala nejméně 2×, třeba v souvislosti s Dantem. Má několik páter, tudíž hříšníků se do kotlů vejde dost.

Určitě víte, že peklo je skryto za šípkovým keřem, že cesta do pekla je často dlážděna dobrými úmysly, že peklo je stav mysli, že lidé lépe líčí peklo než nebe, že

  1. „!Každý člověk má klíč od brány nebeské. Tentýž klíč odemyká i brány pekel.“ (citováno R. Feynmanem) – Buddhistické přísloví:
  2. "Do pekla trefí každý, zatímco cestu do ráje vám někdo musí ukázat.““ Kosorin

https://www.da­tabazeknih.cz/ci­taty/pavel-kosorin-13565
https://www.fi­.muni.cz/usr/jku­cera/xcitaty.htm

--
Co myslíte vy o velikosti nebe či pekla?

Kelt

  1. teorie nebo hypotéza jednoho účastníka portálu nemůže být založena na odpovědích jiných účastníků portálu a ještě k tomu přizpůsobených k vlastnímu účelu.
  2. používání výsledků přírodních věd k určení množiny patří do nebe nebo do pekla není ničím podložené, jen tebou.
  3. a mám pocit, že podobnou otázku jsi už pokládal.
  4. je pravda, že nebe i peklo si nosíme v sobě, v našem přístupu, jednání a chování.
  5. tvoje závěry jsou typu – Pokud uřežeme bleše všechny nohy, blecha ohluchne.

Alesh

Jedna věc je kapacita, druhá věc je, jak se ta kapacita využívá. Můžeš mít prázdný hangár a nacpanou skříň. Já bych řekl, že spíš chodí lidi do pekla. 🙂

Edison

Vycházíš z chybného předpokladu, že jádro země je peklo. Peklo to být může, ale jen pro někoho. Je třeba brát v úvahu, že peklo především nosíme každý sám v sobě. Navíc duše je, mimochodem, bezrozměrná. Takže počítat s objemy a množstvím je naprosto mimo mísu.

elkon

Už toho máš asi dost. Dej si pauzu. Jestli už není pozdě.

Butters_xD

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=boIgHd9hXiA
Hmm, dle South Parku není pravda, že je v nebi víc lidí, než v pekle ((((:

Rokio

elkon: Dobře. Pokusím se dát si do konce měsíce dát si detox od Odpovědi.cz.

Edison

McM: Všichni máme doma černou díru… Jen někteří o tom ještě nevědi… A víš, proč jsi ji nenašel? Bo je černá a není vidět… Taky tu takovou mám…

Mc Merkurion

… snad si nemyslíš, že jsem ji hledal potmě, já si rozsvítil … a houbelec platný …

Edison

Jako bys nevěděl, že BH žere i světlo!!! Baterka fak nepomáhá.. K nalezení bys musel sledovat zbytky po pátových částicích… nebo jak se tomu říká. Nebo tam hodit hooooodně hmoty a pak sledovat výtrysk gamma záření… 😁 Jenže to má háček, když nevíš, kam tu hmotu nahrnout.

Mc Merkurion

… důležitý je, že vím co nahnout a koho vohnout a tu díru (černou) snad někdy najdu …

Edison

Doplním McM: Nelze vědeckými, navíc chybnými, metodami se snažit popsat věci duchovní. To je cesta do pekel. Jak pro vědu, tak pro víru.