Avatar uživatele
anneova

Je v mém případě hloupost mít dítě v 18ti?

Chtěla bych znát váš názor na to zda je hloupost abych měla dítě v 18ti pokud mám zdravotní potíže… Asi před rokem a půl mi zjistili cystu… Který mi téměř sežrala spíš zaškrtila pravý vaječník… Odsáli z ní tekutinu a teď se čeká jestli se naplní znovu… Pokud ano, tak mi celý vaječník vezmou… A nedávno jsem zjistila že mám stejnou cystu i na levém vaječníku jen v menší velikosti prozatím… Bojím se že když budu čekat než dodělám školy… Což bude tak v 25ti… Tak už pak třeba ani dítě mít nebudu moct… Což nevím jestli bych zvládla… Alespoň jedno bych chtěla mít tak nějak jisté…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3537 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Spíš to blbost bude…
Nech si odebrat a zamrazit vajíčka.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zzzzz

To se musíš poradit s lékaři, tady pokud vím, žádný není. Nikdo z nás není schopen posoudit riziko.

K tvé minulé otázce, otec bude ten půlcikán?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ivzez

Zdravotní hledisko je potřeba konzultovat s lékaři.

A jinak?
Jste schopna se o dítě postarat
a poskytnout mu vše potřebné?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marvin777

Nedbejte na ty hloupé odpovědi. Je možné, že s jedním nefunkčním a druhým zřejmě již brzy nefunkčním vaječníkem nebudete moct mít dítě už nikdy. Zeptejte se rozhodně lékaře. Mohu mluvit jen za sebe – já bych za takové situace dítě donosila, jestliže bych chtěla mít děti v budoucnu. Protože pro Vás možná už žádné budoucno nebude. Jestliže máte chápající rodiče nebo alespoň nějaké zázemí, popř. spolehlivého přítele, zvládnete u toho i tu vysokou školu. Měla jsem několik takových spolužaček, které to zvládly. Je to o motivaci. Chcete mít úspěšnou kariéru a být možná bezdětná nebo chcete mít raději dítě a být možná úspěšná?
Doplňuji:
Omlouvám se, viděla jsem tam rasistickou otázku od jednoho komentátora a ona nebyla.

Upravil/a: marvin777

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy