VIKTORIÁ

Je v Drážďanech Primark?

Pokud ano, nevíte zhruba kde? Nebo nejake dalsi obchody? A vyplatilo se vam nakupovat v drazdanech? Děkuju:-)

Nejlepší odpověď
Drap

V Drážďanech jsem nakupoval naposledy asi před třiceti léty a tenkrát ser to vyplatilo.

Další odpovědi
Agneta

To víš že se to vyplatí, vždyť tam jezdí celé Ústí nakupovat. Příklad: vafle v Drážďanech : 1,69€, v Ústí: 69,90Kč. A tak je to se vším :DDD
Doplňuji:
A když otvírá Primark až v zimě, tak zajdi do C&A a H&M ! Je to jako Primark.
Já si naposledy koupila v Drážďanech bundu(u Peek&Clo­penburg) za pár stovek(€), měla jí dvakrát na sobě a šup do popelnice, nepasovala s věcma:DDD

setapouch

V Drážďanech jsem byl jen jednou, na otočku v únoru 1945 :)

Jeden výsledek na Google říká, že Primark bude otvírat v zimě. Co je na tom pravdy netuším, neověřoval jsem.

anonym

Nevím co myslíš „nejake dalsi obchody“ – tam je šeftů a kšeftů…
Pokud ti jde o módu, zajdi si do AltMarkt (v centru), pokud o klasické super-hyper (potraviny, butiky…), pak do SC Elbe (poblíž dálničního obchvatu směrem Berlin).

gagaga

http://www.el­bepark.info/de/

po celem Nemecku jsou ted velke letni vyprodeje ..

  • iv-