_136

Je v dnešní moderní době už v trendu mít v malém bytě jen dvouplotýnkový va­řič?

Jaké mohou být výhody a nevýhody mít i tímto v malém bytě dvouplotýnkový vařič zabudovaný v kuchynské lince. děkuji

Nejlepší odpověď
Kepler

Pro jednu osobu v garsonce naprosto postačí. Výhoda: úspora místa na kuchyňské desce, nevýhoda: musíš mít troubu extra, nejlépe kombinovanou MW.

Další odpovědi
Hlada

V jakém trendu?
Žít podle něčeho je totální zhovadilost. Buď danou věc potřebuju, nebo ne.

elkon

Každý používá to, co mu vyhovuje.

Dochy

Někomu to stačí. Základní kuchyňské potřeby to splní. Klasický nedělní oběd pro rodinu a přátele na tom neuvaříš.Ale když si pořídíš tak malý byt, že se tam ani pořádná kuchyně nevejde, tak asi i počítáš s tím, že obědy budeš řešit jinak.

briketka10

Jéje tolik místa na lince ani nemám. nic proti ničemu,
taky vlastním dvouplotýnkáč a nikdy bych neměnila.
Víš co ušetříš. Můžu si mikrovlnit kdy chci. Mám mini
troubu.
Úplnej luxux :) a Se skříňkama! Jak to říkal ten Krteček
„S kapsama“

Hufnágl

Bez vice plotýnkových kamen s troubou se i v malém bytě neobejdeš. Takové vybavení, které uvádíš, se hodí spíše na ubytovnu.

ElonMusk

Vyčkejte, až budou v kurzu luxusní vily, a poté se dejte do rekonstrukce;-)

cochee

Neřiď se trendy, to pak vypadá, jako že nevíš, co vlastně chceš.