nyjono

Je v dnešní době reálné pořídit dotykový telefon s nízkou poruchovostí?

Nebo to je prašť jako uhoď.
Naposledy koupený Xiaomi Mi A1 přestává fungovat.
Tak hledám něco v této cenové relaci. Co mi můžete doporučit?

Odpovědi
Malvína

Měla jsem Xiaomi Redmi 4. Vynikající fotoaparát, nenašla bych na něj škaredého slova. Jenže začínal být pomalý i po brzké době od koupi. Nakonec mi v Mariánkách před hotelem spadl a bylo po ptákách úplně. Dříve jsem měla i Samsung, ale po ani dvou letech odpadal, bez powerbanky nebyla šance vyjít ven. Proto jsem se odhodlala ke koupi iPhone. Spokojenost byla u pár mých známých a rodinných příslušníků i po pár letech zakoupení tohoto telefonu. No, světe div se, neprohloupila jsem. Ten telefon fakt šlape, jede, žádný zaseknutí, všechno plynulé, dobře se načítá, spousty možností a vylepšení… neměnila bych. Toť má odpověď na první otázku. Na tu druhou, ohledně cenové relace, už tak příjemnou odpověď mít nebudu, ceny nejsou úplně malé, ale záleží, jak u kterého modelu. Starší modely však nejsou úplně drahé, jen nemají do budoucna zajištěnou podporu na iOS, což nepovažuji za bůhví jak velký problém. Telefon jede velmi dobře i bez toho. Mám i starý model iPhone 4, na něhož podpora už léta není, ale ten telefon je skvělý i tak. Jako záložní nebo občas používaný funguje stále bezvadně.
Ono kupovat si co dva roky telefon za cca 3500 nebo jednorázově investovat více, ale na několik let, je rozdíl. Ovšem každému dle jeho vkusu a přání.

Pepa25

Nejlevnější Samsung Galaxy (nemám přehled, který to aktuálně je). Telefony této řady má celá rodina už roky a nikdy s ním nikdo neměl problém.

elkon

Proč nehledáš v recenzích? Prodejních portálů je dost. Také jsou odborné weby, kde se telefony zabývají. Stačí trochu hledat.

nyjono

Hledání v recenzích provádím paralelně.
Preferuji osobní zkušenosti.