Jantar2

Je v Čr přespávání v lese trestné?

V lese je myšleno jako když si někdo ustele uprostřed lesa, zeleňe nebo na mýtině jenom na karimatce. (Ne ve stanu)

Nejlepší odpověď
arygnoc

spanie „pod širákom“ zakázané nie je, s výnimkou maloplošných chránených území, a to dokonca ani v chko, kde je inak stanovanie zakázané.

:-Q

Další odpovědi
Drap

Ne neni

marci1

Přespat není trestné, ale důležité je, že se v lese nesmí tábořit a kouřit. Samozřejmě nepoškozovat les. 🙂
Doplňuji:
http://ekolis­t.cz/cz/publi­cistika/priro­da/spani-pod-sirakem-zakonum-a-ochrancum-prirody-nevadi?sel_id­s=1&ids[x3e18baadd06bb5fa04ad­017f0efa4bb5]=1