Beno

Je v ČR povolen odstřel bobra?

Nejlepší odpověď
Malvína

Bobr je zákonem chráněn. Občané některých vesnic, kde je zvýšený výskyt bobrů, a tím způsobené škody na majetku a protipovodňových hrází, žádají o povolení k odstřelu. Zatím povolen není.

Další odpovědi
Viktorie II.

Odstřelit jen tak nejde, ale můžeš bobra oholit.🤣

dubraro

Viktorie II
Dobře ty! O „vagina dentata“ jsem četl a dokonce i jednou zažil. „Vagina explosiva“ to tady ještě nebylo.

aliendrone

Viktrorie II. >>> Na blbku DOST dobrý, jsem zaskočen a dokonce konsternovaně přemýšlím o nominaci! :D :D :D

EKSOT123

Já bych nic nenominoval, vždyť by tím vznikla daleko větší škoda, než odstřelem.