Katru7

Je v Česku více paneláků nebo rodiných domků?

Odpovědi
Pájo

Vyjděte z výsledků sčítání domů a bytů z roku 2011:
http://vdb.czso­.cz/sldbvo/#!stran­ka=zakladni-vysledky&tu=0&th=&­v=&vo=H4sIAAA­AAAAAAGVPu07DQBDcGJ­m8XASKdHxCIlFBKrjkHNny4y­L7YoQrDmIlIJMY-xxcIdFAQQs9BWV-AvEFtFSInpoSNkhA­wUi72pFmNLOLd1CzFNZOx­Fy0c3kctw2RTRyR­qOWXx6fmwfMKKH2­oxTMx6osjOUtNqMpJGmWTWTw­qkp1dWEI7r-Bu4NQlVIe-7g2IR5zsDC4A_­mmgQJFvsL1vkYQ­SkVA2GHUZx0vZ7E­hYtRjtmT6yzpa­EGiWcBcQnlCRLKyc­Bs5htopUh5_uD­kHU9EiLn6HWJY­esUiStBDXQv1H8_jM­V03DanMhpH6frb_cPH­5fW2AiUT1LmI86hI­ofGnc_PTwyi9Wtxt1G9fbx­TsnXwiJGiY2Pec­n9AyJ92hbWH3i­kl1lw8CbKX5Nu22QmLZrZ5Xf­AFdFX7ZZwEAAA­..&vseuzemi=nu­ll&void=

Asi nezjistíte, jestli je více paneláků nebo rodinných domů… ale je tam např. vyčísleno kolik je v ČR domů a bytů (obydlených i neobydlených).
Můžete na Český statistický úřad poslat v této souvislosti stejný dotaz. Tam to budou vědět nebo se informovat na na jednotlivých krajských odděleních sčítání:
http://www.sci­tani.cz/sldb2011­/redakce.nsf/i/kon­takty_na_kraj­ska_oddeleni_sci­tani

štamgast

Rozhodně paneláků. Jejich velkému počtu pomohl panelákový boom v období normalizace.

Nikkol

Paneláky jsou převážně ve větších městech, ale rodinné domky všude. Myslím si , že je víc domků.

cukrar

Katru, určitě je více rodiných domků. Nepočítám je, ale jsem o tom přesvědčen.