PavlaK

Je v Brně hřbitov pro psy?

Chystáme se k utracení našeho psa (Drobeček váží 50kg, takže na zahradu bych tak musela pozvat bagr:-/ ), je v Brně hřbitov nebo jen krematorium pro zvířata? Na netu jsem nic nenašla ☹ A popř. nějaká zkušenost se zpálením tak velkého psa v psím krematoriu v Brně? A oni si i tak velkého psa odvezou, že?

Nejlepší odpověď
Klaproth

Použij internet, najdeš http://kremato­riumzvirat.cz/

Další odpovědi
annas

K další části otázky.

Jakmile Váš pes zemře, vy ho chcete utratit, obraťte se na veterináře.

"Zavolejte veterináře

Nejdříve byste měli zavolat Vašemu veterináři. Pokud nemá možnost postarat se o tělo psa podle Vašeho přání, měl by Vám být schopen někoho s touto možností doporučit.

Pokud se ve Vašem okolí nachází hřbitov zvířat, nabízí tamní personál obvykle možnost vyzvednutí těla.

Může se stát, že bude nutné, abyste tělo převezli sami. Pokud máte pocit, že nejste schopni řídit, nezkoušejte to! Požádejte známého nebo člena rodiny, aby Vám pomohl.

Pokud přesun mrtvého těla do příslušné instituce potrvá více než několik hodin, bude třeba podniknout určité kroky. V teplém počasí se začnou ostatky rozkládat a vydávat zápach již po šesti hodinách. Čím je tepleji, tím je rozklad rychlejší. Proto pokud je to možné, snažte se tělo přechovávat na chladném místě ".

http://www.hi­llspet.cz/cs-cz/dog-mature/when-your-dog-dies.html

Drap

V Brně je pec a rozptylová loučka, popřípadě si můžeš vzít urnu s popelem. Pokud jsi z Brna, tak pes 50 kg cca 10000kč