dgfdgf

Je v blázincích opatření pro některý pacienty, aby se nemohli zabít mlácením hlavou o zed?

Původně nemohly x ti pacienti nemohli…

Nejlepší odpověď
Lamalam

Klecové lůžko.

Další odpovědi
Roman71

Ano, kurtováním na lůžko s podáním uklidňujících medikamentů, nebo taková šikovná vnitřně polstrovaná místnost, kde se hyperaktivní jedinci vyčerpají a usnou :)

Zdroj: http://static8­.depositphotos­.com/1343665/820/i/950/d­epositphotos_8205615-stock-photo-mental-hospital-padded-room-from.jpg

gecco

Polstrovaná cela…
😉

Arne1

a to se ptáš na libovolné pacienty nebo jen na ženy ? Ten dotaz je genderově pomatený