Tabea

Je uživatel Rokio poskytovatel dost podivné zábavy na webu, nebo jak mám chápat jeho aktivitu?

Nejlepší odpověď
Kelt

Spíš pochopíš Svatou trojici, nebo jak projde velbloud uchem jehly, ale pochopit Rokia je ještě těžší. No chce být zajímavý a podle přísloví : Všechny cesty vedou do Říma tady boduje.

Další odpovědi
da ny

Rokio, je prostě Rokio.
Jste zde asi hodně krátce…;) (zbytečná otázka).

orwell

To neřeš.

aliendrone

Rokio je významnou a nezaměnitelnou postavou zdejšího koloritu. Podobně jako zbytek squadry, tedy kupříkladu ischemický stehnolog Kepler, Její Excelence led, sňatkový unterwassermann zjentek, gangster Dochy a mnozí další. Časem porozumíš. ;)

zjentek

Když tady nedejbože nebude nic jinýho, bude nutný číst to jeho. (;

Rokio

Tady na Odpovědi.cz jsem internetový troll a srandista.

Ametyst

Co na to sám Rokio? 🙂

Mc Merkurion

… je vidět, že jsi tu nová … zvykneš si …

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.