Michal Kole

Je už vhodná doba, aby se dítě začalo připravovat na školu? Kdy nastavá o prázdninách vhodná doba pro školní opakování ?

Někteří učitelé začínají „z ostra“, mám své zkušenosti 🙂

Odpovědi
hanulka11

no už se začni učit ,to je akorát:D:D

manon

Nepanikař :) Stačí začít zostra spolu s nimi. Teď nech děti odpočívat. Chceš-li jim pomoct se školou, hledej hravé formy vzdělávání – vědomosti se získávají i hrou, v přírodě, na výletě, povídáním, sledováním dokumentů – vše nenásilně hlavně.

anonym

Že jsi duševně nedostatečný, a u matury jsi prolezl se čtyřkami, neznamená, že normální děti se o prázdninách musejí učit.

Nykki

Jak které… U nás doma třeba rodiše jen tak na ségru:„Násobilka 9,ale musí to sypat“ Třeba tak jo,ale je to prostě složitý… Já se celé prázdniny sem tam učím na příjimací zkoušky,protože potom když je škola na to nemiám čas…
Doplňuji:
Sestřička si teď opakuje kus školy protože chodí do PPP

14. října