zjentek

Je už celá ta pohnutá doba za námi, nebo si ještě i dnes lidé do těla píchají „vakcínu“?

Mezi svátky jsem zaregistroval jakousi normálnost, ale možná jde jen o subjektivní piocit normálního, možná se mně to jen zdá.

Nejlepší odpověď
quentos

Twl, spads z Marsu? :{D>
Na Seznamu.cz máš denní statistiky nejen „nakažených“ (rozuměj v dnešním newspeaku pozitivních) lidí, ale i ukončených očkování. Za včerejšek jich třeba přibylo skoro osm tisíc. Takže ano, i dnes se očkuje, a to po tisících.

Další odpovědi
Roman71

Co je na tomhle světě normální?
Od zítřka platí nové omezení, a to: 2 metry odstup od lednice!

😁

JežíšKristus

V Americe a v Anglii nejvyšší čísla za celou dobu pandemie, u nás před měsícem také. Četl jsem článek, že jsme si zvykli, že u nás každý týden umírají dva autobusy lidí na covid. Tak asi to tak je, zvykli jsme si.

Dochy

Vakcína mi žíly netrhá. Až přijde čas, klidně si tam zajdu. Ale lidská blbost se nám nějak množí.

GM

Dnes jdou na očkování vnuci, zítra jedu s manželem na 3. dávku.

paul1

My jsme s manželkou nedávno dostali 3. dávku Pfizera, dcera i syn mají zatím 2. a čekají na termín. V TV jsem viděl fronty na vakcíny, takže to asi běží jako předtím.

df

Ať si píchají co chtějí (třeba urinu) třeba 2× denně. Já to respektuji. Hlavně ať to není povinné. A jestli je svět normální? Pokud je krize normální, tak ne, není normální. Krize ve které se lidstvo nachází trvá už minimálně 10–20 let. Musí přijít nová francouzská revoluce.

Ametyst

Pohnutá doba teprve začala. Nový světový pořádek odebral lidem svobodu rozhodování. Moc vlády a institucí posílila. Covid je jen na odvedení pozornosti od mnohem horších šíleností v ekonomice, energetice, a našem způsobu života. Doporučuji web iUhli.cz

mosoj

Až k tobě naplno dorazí ceny energií, jejichž výši ovlivnila zahraniční politika našich činitelů, budeš si do zadku píchat i hřebíky.

zjentek

Mosoj, nebudu. Ale děkuji.