Avatar uživatele
zjentek

Je už celá ta pohnutá doba za námi, nebo si ještě i dnes lidé do těla píchají „vakcínu“?

Mezi svátky jsem zaregistroval jakousi normálnost, ale možná jde jen o subjektivní piocit normálního, možná se mně to jen zdá.

Zajímavá 0 před 848 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Twl, spads z Marsu? :{D>
Na Seznamu.cz máš denní statistiky nejen „nakažených“ (rozuměj v dnešním newspeaku pozitivních) lidí, ale i ukončených očkování. Za včerejšek jich třeba přibylo skoro osm tisíc. Takže ano, i dnes se očkuje, a to po tisících.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Roman71

Co je na tomhle světě normální?
Od zítřka platí nové omezení, a to: 2 metry odstup od lednice!

😁

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
JežíšKristus

V Americe a v Anglii nejvyšší čísla za celou dobu pandemie, u nás před měsícem také. Četl jsem článek, že jsme si zvykli, že u nás každý týden umírají dva autobusy lidí na covid. Tak asi to tak je, zvykli jsme si.

Upravil/a: JežíšKristus

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Vakcína mi žíly netrhá. Až přijde čas, klidně si tam zajdu. Ale lidská blbost se nám nějak množí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Dnes jdou na očkování vnuci, zítra jedu s manželem na 3. dávku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

My jsme s manželkou nedávno dostali 3. dávku Pfizera, dcera i syn mají zatím 2. a čekají na termín. V TV jsem viděl fronty na vakcíny, takže to asi běží jako předtím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
df

Ať si píchají co chtějí (třeba urinu) třeba 2× denně. Já to respektuji. Hlavně ať to není povinné. A jestli je svět normální? Pokud je krize normální, tak ne, není normální. Krize ve které se lidstvo nachází trvá už minimálně 10–20 let. Musí přijít nová francouzská revoluce.

Upravil/a: df

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Pohnutá doba teprve začala. Nový světový pořádek odebral lidem svobodu rozhodování. Moc vlády a institucí posílila. Covid je jen na odvedení pozornosti od mnohem horších šíleností v ekonomice, energetice, a našem způsobu života. Doporučuji web iUhli.cz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Až k tobě naplno dorazí ceny energií, jejichž výši ovlivnila zahraniční politika našich činitelů, budeš si do zadku píchat i hřebíky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Mosoj, nebudu. Ale děkuji.

Nový příspěvek