katrína

je upír nebo je to blbost

ahojte znám kluka který je studený silný tajemný bledý a na slunce moc necodí všechny kamarádky si myslí že je upír ale já na ně nevěřím může to být pravda
protože jsme se spolu hodně spřátelily
Doplňuji:
mmch můj otec je američan a já ho potkala v americe

Nejlepší odpověď
Nerevarin

To máte z těch nablblejch filmů typu Stmívání, Vampire diaries, Svítání, Sání apod, už ani nevim kolik toho s těma upírama natočili. Upíři neexistují. Existují pouze emoční upíři, kteří z lidí vysávají duševní energii. Tj, že někoho tak otravují svejma problémama, nebo jsou tak negativní, či mají sklony k citovému vydírání, až to ty druhé vysaje.

Další odpovědi
annas

Samozřejmě ve skutečnosti patří upír k milovníkům hororů.

To, že váš známý si připadá jako upír, těžko řešit. Tím, že vypadá bledý,
nemá rád slunce, může být příznakem poruchy ve vstřebávání železa, atd. Tato choroba se nazývá porfyrie, říká se jí upíří nemoc. .

Projděte si odkaz.

http://www.abic­ko.cz/clanek/prec­ti-si-zabava/9794/e­xistuji-upiri.html

O chorobě další odkaz

http://nemoci­.vitalion.cz/por­fyrie/

jáára

je to upír, to je snad jasný

setapouch

Au, chudák čeština!

Jinak jistě není problém najít si obrázek upíra a porovnat to s dotyčným, ne? http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Up%C3%A­Dr_obecn%C3%BD#me­diaviewer/File:Des­modus.jpg

anonym

Je ,určitě,boj se ho a tady je upírů habaděj,ti si piš.
Ale jednou ty pohádky zkončí a budou jen po snězení česneků zas jen lidi.

anonym

Může jít o spontánní mimolidské funkce – záleží na tom,kdo v řem lítá,jde o mimolidskou inteligenci pro,kterou je člověk/nečlověk hostitelem.V A­merice se vědomě považuje asi 5000 lidí za upíry,mají mezi sebou přísná pravidla.

Subjekty krmení všech druhů vampýrů nazýváme pro jednoduchost Dárci,třebaže v pravém slova smyslu o Dárce se jedná pouze v případě Sanguinairanů­.V ostatních případech jim totiž může být odebírána energie bez jejich vědomí,tedy i bez svolení,které Dárcoství předpokládá.

Typy vampírů :Sanguinairani,Psychyč­tí vampýři,Astrální vampýři,Emociální vampýři,Elementární vampýři,Inkubové a Sukuby.

klumprt

Spíš má nějakou nemoc. Nebo je na hlavu.

Ňuňátko

:D

Lamalam

Pokud není jeho odraz vidět v zrcadle, jde stoprocentně o upíra.

ivzez

Děláš dobře, že ses spřátelila
s kamarádkami a ne s tím „upírem“.

Jak s „upírem“ souvisí tvá poznámka o otci
Američanovi, kterého jsi potkala v Americe?

marci1

Upíři existují jen v pohádkách. 🙂

atena11

Tajemný – ne každý je společenský a jetli není společenský může působit tajemně…
Silný – u kluků je to běžný a pokud je silnější než ostatní kluci – vždy je nějakéj nejsilnější
Bledý – může mu chybět pigment
Na slunce nechodí – může mít citlivou pokožku nebo jak tu již bylo psáno – nějakou nemoc
Studený – no tak je „chladnokrevný“ má sestra je pořád studená a je jí pořád zima, kolikrát i v létě je jí zima a anemocná není
kamarádky myslí – kamarádky si mohou myslet co chtějí, každý má svůj názor a jelikož jste v pubertě tak se chováte jak se chováte… (Nemyslím to zle, hold teď věříte a probíráte takovéhle věci, já sama nadpřirozeno miluji a hlavně ty upíry :)
Kamaraď si s ním dál, sice není vědecky ověřeno že upíři nejsou, ale pravděpodobnost jejich existence je minimální. Může jít o pouhou schodu náhod – nemusí to být hned upír ;)