Sober

Je UPC tou nejlepší firmou pro připojení k Internetu?

Jedná se mi hlavně, aby to bylo co nejlevnější. Hry nehraju. Zajímám se o politiku /prave dnes/, Virtually apod.Používám Skype, e-mail. Stěhuji se do domu, kde už UPC je, ale není zavedeno do našeho bytu. Děkuji

Nejlepší odpověď
jmhad

Je na nich dost stížností,hlavně kvůli smlouvám.Ale když už je to v baráku,tak se zeptej sousedů či bývalého uživatele.Pokud ano,dobře číst a ptát se,raději dvakrát.

Další odpovědi
Hlada

Jestli máte jako hlavní požadavek cenu, tak UPC nejlevnější není. Pro vaše požadavky by byla vhodnější nějaká místní Fi-Wi, pokud se smíříte s výpadky a nižší rychlostí.

dudu

Služeb UPC využívám už sedmnáct let. Nejsou to žádní svatoušci, ale jejich internet opravdu nemá konkurenci a to kvalitou i cenami – internet Fiber Power 60: rychlost stahování až 60 Mb/s, rychlost odesílání až 6 Mb/s a digitální televize Komfort s více než 80 TV programy včetně 11 HD programů Digitální – Kč 649/měs.
Nebo AKCE: Na celý rok 25 Mb/s internet jen za 399 Kč měsíčně! Akce platí pouze do: 14.3.2012

Reuef

UPC je druhym nejdrazsim poskytovatelem hned po O2…zkus si vyhledat jestli ve vasem meste neni nejakej lokalni poskytovatel pripojeni…napriklad ja mam 50 Mbit coz bych u UPC platil nejakejch 600/mesic ale u svyho poskytovatele (Grapesc) to mam za polovic…