Avatar uživatele
Jahoda

Je účinný Coldrex – horký nápoj?

Jak jsem se již zmiňovala mám chřipku. Když jsem si byla vyzvednout v lékárně léky, všimla jsem si tohoto horkého nápoje s příchutí medu a citronu od značky Coldrex. Tak jsem si ho koupila. Chtěla bych se však zeptat, zda má někdo zkušenosti s tímto nápojem a zda je opravdu účinný?

Chutná mi, tak snad bude i fungovat.

Díky za odpovědi.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? anonym, Miroslavst, BEAES, aramah, iceT před 4824 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
BEAES

Mně tento nápoj vždy zabere, mně tedy nechutná, měla jsem příchuť černý rybíz, byl dost hořký, ale zabral. Tak snad Ti zabere, přeji rychlé uzdravení.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Také jsem ho vyzkooušela,ale žádmé účinky jsem nepozorovala,snad proto, že jsem ho lábala v práci a ne doma v teple a postýlce.Marodí u nás teď každý druhý chválí si každý něco jineho,nejvíce snad acc,to zkusím příště.Brzské uzdravení!!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Radak

Mě Coldrex vždy pomohl, a docela mi chutnal, zvlášť ten černý rybíz. Také jsem slyšela, že je to jen Paralen s vitamínem C, ale mě ta kombinace zvolená v tomto léku prostě zabírá lépe.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

nevím zda to není jen reklamní tah-mně vždy v lékárně říká jestli máte dost peněz, kupte si to .....je i levnější alternativa

http://ona.id­nes.cz/zdravi­.aspx?c=A080403­_101639_zdravi_bad

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mad

Místo Coldrexu si dělám..
Do většího hrnku vymačkám půl citronu, přidám lžíci medu a špetku skořice.Zaleju horkou vodou a popíjím co nejteplejší. K tomu paralen a mám Coldrex v přírodní podobě a nesrovnatelně levnější.
Říkám tomu vyprošťovák,když začínám cítit, že se o mě něco pokouší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Mně pomáhá dost, víc než paralen. Přijde mi, že uvolní dutiny, uvolní nos, přestane bolet hlava. Sice je to drahý jako sviň, ale když mi je blbě, tak na peníze moc nehledím. Takže ráno nebo odpoledne, když se potřebuju trošku dát do pořádku, odsoplit po noci a vůbec vzpamatovat, dávám si coldrex. A na noc jen paralen nebo dva.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MacaM

Chřipku jsem neměla ani nepamatuji!

Z přírodních zdrojů doporučuji bylinný extrakt OK Alfa+, kapsle OKG Factor Base, při rýmě a zánětech dutin OK gel. Přesné užívání doporučím. Do pár dní jste jako rybičky a to bez chemie!

Zdroj: www.okg-fit.cz/zdravis­laskou

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek