ReHu

Je účinnější topný kabel omotat kolem vodárny, nebo ho pouze položit na zem a teplo nechat stoupat?

Mám vodárnu v nezateplené části domu při probíhající rekonstrukci. Obestavěla jsem vodárnu polystyrenem a topný kabel je bezpečnější než rosvícená lampička. Ale jak docílit co nejvyššího účinku tepla?
Díky.
Doplňuji:
Je ho 4,5 mb. Tak to nějak zkusím. Díky.

Nejlepší odpověď
janek66

Určitě omotat kolem vodárny!

Další odpovědi
elektrikář

Kabel se omotává kolem potrubí u vodárny jen musite dát pozor na otáčivé díly spojku mezi motorem čerpadlem aby se kabel nerozedřel Připevnil bych jej vázacím drátem.Potom to zakryl polystyrenem.