Michal47

Je účinkování zemřelého na Nově ostudou, zmínku o níž na tomto fóru mohou pozůstalí považovat za urážku?

Dopustil jsem se toho v případě Miloslava Stingla. Bojím se, že budu nahlášen…

Nejlepší odpověď
Hufnágl

Někdy dokáži rozluštit hieroglyfy, ale na tvoji otázku si netroufám.

Další odpovědi
Ametyst

Až to nastane, tak to vyřešíš. Tohle „Co by bylo, kdyby bylo“ je nanic. Jaké další starosti máš?

Drap

Klidně se boj. Příště když budeš dávat otázku zkus zapnout místo strachu mozek, aby i jiní dokázali pochopit na co se ptáš.