Je u vás v tuto chvíli tak nádherné počasí jako je na Pelhřimovsku?

U nás je azurové nebe, hřející sluníčko, jen nebe hyzdí šmouhy po letadlech.
´´´´´´´´´´´´´­´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´­´´´´´
Je u vás v tuto dobu černé nebe, hvězdy, sem tak blikající světla letadel?

Nejlepší odpověď
gecco

Jo jo – je to podobný, jen tomu neříkám „nádherné“…
Nádherný podzim, podle mne, oplývá mrholením, deštěm, plískanicemi – kdy by ´psa nevyhnal´ – v takovém počasí se rád procházím…
😉
_____________­__________
Jo jo – krásně jasno – a kdyby Praha ´nezářila´, bylo by vidět i více hvězd…
😉

Další odpovědi
Mravenec

Jo v Praze je to pěkný, tak svítí sluníčko, i když moc nehřeje, nebe taky super. 😉

rrihamirek uvidí asi ještě hodně dlouho mazat cedule..

Drap

U nás je zrovna tak, velice příjemně, všechno září, hned je lepší nálada

Mc Merkurion

tak jsem volal Hliníkovi,a povídal,že kecáš,že prej svítí sluníčko,ale fouká vítr…

marci1

Ještě nádhernější, krásný počátek listopadu. 🙂

lexx

jo, venku 25st C jako někdy v létě a slunečno, a to máme prosím dnes Všech Svatých
to dříve bejval někdy sníh…počasí je rozštelované, za to mohou ty jejich družice, říkala stará Blažková v mlíkárně

anonym

U nás bylo taky nádherně a sluníčko?to hřeje pořád,nejen v listopadu.
Teď večer nevím,přes skla v oknech nevidím ven.

briketka10

U nás v Pardubicích bylo krásně 16°C
uklízela jsem na zahrádce před zimou 😁

anonym

Jugar, asi potřebuješ umýt skla v oknech!

anonym

Jasný,to je poravda,ale mě to nebaví,jen skla v okenních rámech,zbytek dám sám…

talka

lexx: to máš teploměr na slunci – neoblbuj, to by byl rekord; tady v ČB je v poledne 15st. na severní straně.