Je u vás taky tak krásně jako tady na plzeňsku?

Slunce valí o 100šest, až je z toho cítím jaro,voní to venku na zahradě úžasně.Jak jeto u vás?
Doplňuji:
Zjentku,byl jsem venku víš,na zahradě,jinak bych to necítil a taky umím položit otázku na začátku s velkým písmenkem.
To ty nééé.Ale někdy se ti to povede.
Gecco,ta máš raději hnusný počasí?To není dobrá předzvěst tvého citu.

Nejlepší odpověď
gecco

Jo jo, bohužel…
Prostě – zima ´na prd´…
😉
Nemůžu za to, že mnohem raději mám pošmourné počasí, sněžení, déšť, siholení, mlhu… Jasný den musím prožít s tmavými brýlemi na očích…
;-DD
Doplňuji:
K Doplnění:
To, že označíš něco, co se líbí jinému, za „hnusný " svědčí o nezdvořilosti, neúctě (až xenofobii) a hlouposti…
😁
…"To není dobrá předzvěst tvého citu.“… – tak tím jsi mne dostal – to je nový psychologický či filosofický směr? – typologie osobnosti podle počasí???
😁
___
Jestliže pokládáš otázky a vyžaduješ pouze souhlasné odpovědi – aspoň to v těch otázkách naznač…
Budu-li mít názor nesouhlasný, prostě neodpovím – nemusím tě nutně rozčilovat…
😁

Další odpovědi
dědapetr

Na Brněnsku je krásně v každém ročním období.Za jakéhokoliv počasí.

Luxx

u nás je taky krásně a docela teplo (byla jsem to zkontrolovat na balkoně)
Doplňuji:
u nás = Nový Jičín

talka

Chápu gecco – asi kvůli očím nesnáší a nemůže si užít sluníčka!?
U nás v Č.Budějcích je taky slunečno, což se dá leckde zjistit (možná na ČHMÚ).

quentos

jj, v Podkrkonoší taky tak

anonym

Včerá zataženo – dneská roztaženo poslušně hlásí Olmütz.

johana 56

Olomoucko super.
Sluníčko má asi svátek,lenoší a nechce se mu vykouknout.Venku celkem kosa.
Ale ve vázičce mám mám první pozdrav jara,kytičku sněženek z vlastní zahrádky.Nádhera.

zjentek

Ogare jak ty to stíháš? Ty máš nějaký čidlo ze zahrady přímo na monitor? To by se mi též hodilo ;q
Doplňuji:
Ogare, až budeš velkej a budeš už moct tady mazat, tak jestli mi pak umažeš všechna moudra s těma hrubkama na začátcích vět, tak tě upozorňuju, že mně smažeš celej profil ..takže dávej bacha sherlocku ;q

NelieM

Ano, nás je taky božsky, zrovna se chystám jít projít s hafanem. :)
Doplňuji:

  • u nás

dudu

Právě je zde jasno, osm stupňů. Ráno bylo na Hořicích /cca 580 m.n.m./ ještě bílo, nyní jsou v oparu.
Doplňuji:
He,he. Zato v Ojmjakonsku je mínus 41 st.c.

Kelt

Všude dobře, doma nejlépe.Tak asi každý dokázal, že se mu doma líbí. A hlavní je, když se cítíš spokojený sám se sebou, pak to dobré počasí ještě umocní. Ovšem dobré počasí je pro někoho hromy a blesky, pro jiného rozkvetlá zahrada se sluníčkem.

Pepa25

talka: určitě se dá průběh počasí zjisti na webu ČHMI, konkrétně pro asi 40 meteorologických stanic tady (aktualizace každou hodinu):
http://pr-asv.chmi.cz/synopy-map/pocasisp.php?u­kazatel=oblac­nost&pozadi=ma­pareg&graf=ano

Kromě oblačnosti je tam teplota, úhrn srážek, sníh …

gecco

Talka → jo jo, taková ´drobná´ světloplachost, ostré světlo ´nesnáším´ a třeba v jasném slunečním dni na sněhu bez dobrých brýlí skoro nevidím.
Zato vidím docela slušně i ´po tmě´…
😉

gagaga

ja prijela vcera a hned jsem vytahla z garaze houpacku :)
a ted na ni sedim..dojedla jsem jahodove knedliky ,
a vecer jdu do kina na tu " sed " ..trochu si zavzpominat, no :p

  • iv-

anonym

na houpačce jsme valili s malou minulej tejden,bylo to fajn

anonym

Nechtěl jsem souhlasnou odpověd od Gecca,ale jen se divím,že má raději pošmůrno než hezké počasí,tomu se drobet divím.

zjentek

Příspěvek smazán administrátorem.

gecco

Zjentku – ;-DD

anonym

ale do očí bys mi to řekl jen pár vteřin,pak by tě máma musela oživovat,chuju

anonym

zjentku,bud rád,že se neznáme

zjentek

bojim bojim ;)